ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی مجموعه‌ها با استفاده از تولید و توزیع محتوا (بازاریابی محتوایی)

ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی

ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی مجموعه‌ها با استفاده از تولید و توزیع محتوا (بازاریابی محتوایی)
توضیح
محتوایار تیمی فعال در زمینه تولید و توزیع محتوا با آرمان ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی برای مجموعه‌های فعال در حوزه‌های گوناگون است. ما با استفاده از تولید محتوای اختصاصی مرتبط با مجموعه شما و توزیع آن در شبکه‌های توزیع متفاوتی همچون نشریه اختصاصی شما، سایت شما، اپ اندروید شما و شبکه‌های اجتماعی شما (حداقل 5 شبکه از جمله تلگرام، توییتر، اینستاگرام، فیس‌بوک، لینکداین و ...) اقدام به ایجاد برند رسانه‌ای اختصاصی می‌کنیم. در این حالت مجموعه شما در شبکه وسیعی شامل حداقل 10 بازوی توزیع محتوا به جذب مخاطب و تعامل و ارتباط با آنان می‌پردازد.
ویژگی برتر ما نسبت به دیگر تیم‌های تولید محتوا، تمرکز و حساسیت در مورد توزیع محتوا و همچنین پیگیری بازخوردها و آمارها برای بهبود برنامه فعالیت محتوایی و رسانه‌ای هر مجموعه است. ما با بررسی مجموعه شما، از طریق ارائه یک پیش‌برنامه فعالیت محتوایی و رسانه‌ای در مورد مجموعه شما، پیش از شروع کار، با اعداد و ارقام مشخص، میزان بازخوردهایی در هر کدام از کانالهای توزیع که در بالا گفته شد را تضمین می‌کنیم.
ارائه پیش‌برنامه فعالیت محتوایی و رسانه‌ای برای مجموعه شما رایگان است. پس با خیال راحت با ما تماس بگیرید تا به بررسی دقیق موضوع بپردازیم.

منتظر شما هستیم. :)
توضیحات مالی
ارزش بسته اصلی ما ( تولید و توزیع محتوا در سایت، اپ اندروید، شبکه‌های اجتماعی و نشریه اختصاصی)، ماهانه 5 میلیون تومان است که شامل 30٪ تخفیف برای استارتاپ‌ها است.
مدارک لازم برای ارائه خدمات