fa-IR
ارایه خدمات مشاوره استخدامی +استخدام + ارایه خدمات منابع  انسانی

آژانس مشاوره شغلی کارپیرا

ارایه خدمات مشاوره استخدامی +استخدام + ارایه خدمات منابع انسانی
توضیح
آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا یک نهاد پشتیبان حرفه‌ای پیشرو برای تمامی افرادی است که برای اتخاذ تصمیمات حساس حرفه‌ای زندگی خود به اطلاعات، مشاوره و پشتیبانی نیاز دارند. آژانس کاریابی بین المللی کارپیرا در طول سالها به یکی از پیشگامان عرصه اشتغال و کاریابی بین المللی مبدل شده است. تخصص و تبحر کارپیرا در انجام گزینش های مناسب از میان طیف وسیعی از حوزه های شغلی و انواع مشاغل مثال زدنی است که این خصوصیت از دانش و تجربه طولانی مدت فعالیت ما در این حوزه نشات می گیرد. ما دانش وسیع خود از خواسته ها و نیازهای شغلی کارجویان ایرانی را با دانش، تخصص و مهارت خود در حوزه اشتغال بین المللی ترکیب می کنیم تا ارائه دهنده خدمات جامع و تخصصی برای کارفرمایان و کارجویان باشیم.
کارپیرا به کشور و یا مشاغل خاصی محدود نمی شود و در عین جامعیت، از وجود مشاوران و متخصصین مجرب هر حوزه تخصصی (عمران و ساختمان، فناوری اطلاعات، پزشکی و درمانی، مدیریت، گردشگری و هتلداری، اقتصاد و حسابداری، خدماتی و اداری و …) بهره می برد و همچنین دارای روابط همکاری طولانی مدت با کارفرمایان و موسسات معتبر در کشورهای مختلف (آلمان، کانادا، استرالیا، قطر، سوئیس، عراق، ایرلند، چین، لهستان، بریتانیا و …) می‌باشد. این ویژگی “جامعیت + تخصص” یکی از دلایل اصلی موفقیت کارپیرا در جذب گستره وسیعی از مخاطبان (چه کارجو و چه کارفرما) بوده است. تیم تحقیق و توسعه کارپیرا از طریق انجام تحقیقات گسترده، پیوسته می کوشند تا بر دانش و تخصص تیم مشاوره درباره بازار کار بین المللی و پویایی استعدادها بیفزایند.
بهره مندی خدمات اشتغال ما از سیستم نرم افزاری مدرن و مطابق استانداردهای بین المللی ویژه کارجویان برای ثبت اطلاعات، جستجوی مشاغل، دسته بندی مشاغل دلخواه، درخواست برای مشاغل مورد نظر، خدمات نگارش رزومه و … و همچنین امکانات نرم افزاری به روز برای کارفرمایان جهت ثبت آگهی، جستجو و مشاهده رزومه ها، درخواست تماس با کارجویان برگزیده، تنظیم زمان مصاحبه و … سبب کاهش قابل توجهی در هزینه، زمان و انرژی مشتریان و همچنین رهایی از محدودیت های مکانی و زمانی گردیده است؛ به نحوی که هر کارجو می تواند بدون نیاز به مراجعه حضوری برای فرصت های شغلی در مناطق مختلف جهان درخواست دهد و همچنین کارفرمایان نیز بدون صرف زمان و هزینه های نابجا، آگهی فرصت های شغلی موجود خود را از طریق سامانه کارپیرا به اطلاع کارجویان برسانند و یا کل پروژه جذب نیروی کاری مورد نیاز خود را به متخصصان ما بسپارند.
توضیحات مالی
طبق قانون وزارت کار
مدارک لازم برای ارائه خدمات
رزومه انگلیسی + مدارک تحصیلی +