‌‎‌روابط عمومی کسب و کار خود را با انتشار و توزیع اخبارتان ارتقاء دهید

روابط عمومی موثر با انتشار و توزیع اخبار شرکت شما

‌‎‌روابط عمومی کسب و کار خود را با انتشار و توزیع اخبارتان ارتقاء دهید
توضیح
اولین نیوزوایر بین المللی ایران، مرجع انتشار و توزیع اخبار شرکت‌ها. پلتفرم روابط عمومی و توزیع خبر شرکتی

اخبار رسمی، اولین نیوزوایر بین المللی ایران و مرجع انتشار و توزیع اخبار شرکت‌هاست. ارتباط با مخاطبان از طریق اخبار و محتوا، نیاز مهم هر شرکت است و دیده شدن این محتوا کار اخبار رسمی است. تولید، انتشار، توزیع و جمع‌آوری بازخوردهای اخبار شرکت در رسانه‌های داخل و خارج کشور، کاری است که سامانه آنلاین اخبار رسمی به روشی سریع، امن و به صرفه انجام می دهد تا به افزایش صدای بخش خصوصی در فضای رسانه‌ای کشور کمک کند.

کافی است به سادگی در اخبار رسمی ثبت نام کنید و وارد دفتر روابط عمومی و برای شرکت خود پروفایلی بسازید، سپس اخبار فعالیت های خود، از دستاوردها و موفقیت ها گرفته تا معرفی خدمات جدید خود را به رایگان در اخبار رسمی منتشر کنید تا اخبار شما در رسانه‌ای پویا و مدرن و در کنار هزاران برند دیگر و با نام شرکت شما نمایش داده شود. با توزیع ویژه و هدفمند اخبار رسمی، در کنار انتشار رایگان، خبر شما در سایر رسانه‌های داخلی و خارجی توزیع و ترافیک بیشتری به سمت محتوا و خبر شما هدایت می‌شود. در حال حاضر اخبار رسمی، قادر به ارسال اخبار شرکت ها به بیش از 2 هزار رسانه داخلی و 700 هزار رسانه بین المللی در جهان به صورت هدفمند است.

اخبار رسمی، یک شرکت دانش بنیان است که سامانه آنلاین آن توانسته به هزاران شرکت ایرانی، خدمات نوین خود را برای دیده شدن اخبار آنها در رسانه‌های داخلی و بین‌المللی ارائه دهد.
توضیحات مالی
انتشار رایگان اخبار در پایگاه خبری اخبار رسمی به آدرس news.AkhbarRasmi.com به صورت دائمی به همراه پروفایل کسب و کار و ایندکس شدن اخبار در بخش خبری سایت گوگل (Google News).

توزیع ویژه (غیر رایگان) اخبار در رسانه های داخلی و یا بین المللی.
مدارک لازم برای ارائه خدمات
در سایت اخبار رسمی به آدرس AkhbarRasmi.com به رایگان ثبت نام کنید و سپس برای شرکت خود یک پروفایل بسازید.