fa-IR
ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها جهت حضور رایگان در فضای نمایشگاهی همایش شهر هوشمند

درخواست حضور در نمایشگاه شهر هوشمند

ثبت‌نام استارت‌آپ‌ها جهت حضور رایگان در فضای نمایشگاهی همایش شهر هوشمند
توضیح
کسب‌وکارهای نوپا می‌توانند در نمایشگاه جانبی دومین همایش شهر هوشمند بطور رایگان حضور داشته باشند و از کلیه استارت‌آپ‌های فعال در عرصه سرویس‌های عمومی و شهری دعوت می‌شود نسبت به ارائه درخواست شرکت در دومین همایش شهر هوشمند در تاریخ‌اول و دوم شهریورماه اقدام کنند. 
به این منظور، کسب‌وکارهای نوپا که موضوع فعالیت‌آنها به هر نحو با خدمات عمومی و شهری مرتبط است، مانند سیستم حمل و نقل، خدمات عمومی، سرویس‌های واقعیت افزوده، مسیریابی، نقشه، برنامه‌های مرتبط تلفن همراه، اطلاع‌رسانی و سایر موارد می‌توانند درخواست حضور در دومین همایش شهر هوشمند را ارسال کنند. 
پیش از ارسال درخواست، توجه داشته باشید که ارزیابی پیشنهادها بر اساس اطلاعات استارت‌آپ و موسسان آن انجام می‌شود لذا اطلاعات استارت‌آپ و موسسان آن باید به‌طور کامل در سایت مرکز ثبت شده باشد.

ثبت نام
قبل از ارائه درخواست، هر یک از اعضای استارت‌آپ باید به بخش ثبت‌نام مراجعه کنند.
برای ثبت‌نام ابتدا موسس با انتخاب نقش استارت‌آپ به تکمیل اطلاعات درخواستی می‌پردازد. اگر قبلا به عنوان متخصص در سایت ثبت‌نام کرده‌اید نیز می‌توانید از صفحه پروفایل خود، نسبت به ثبت استارت‌آپ یا ایده اقدام کنید. در تکمیل این اطلاعات دقت کنید زیرا معیار ارزیابی در رویدادهایی که توسط مرکز انجام می‌شوند، همین اطلاعات هستند.
هر یک از اعضا لازم است فرآیند ثبت‌نام را به صورت مجزا و بر اساس نقشی که در استارت‌آپ دارند، انجام دهند. بعد از این مرحله موسس با مراجعه به صفحه پروفایل آنها و ارسال درخواست همکاری به دیگر موسسان و همکاران، از آنها جهت اتصال به استارت‌آپ دعوت می‌کند. پس از تایید، نام آنها در بخش همکاران استارت‌آپ نمایش داده می‌شود.

ارسال درخواست
پس از تکمیل اطلاعات همکاران و فرآیند ثبت استارت‌آپ در سایت مرکز، از همین صفحه نسبت به ارسال درخواست برای حضور در نمایشگاه اقدام کنید. با توجه به محدودیت ثبت‌نام و فضای نمایشگاهی، ارزیابی متقاضیان صرفا از طریق بررسی پروفایل موسسان و صفحه استارت‌آپ آن‌ها در سایت مرکز انجام خواهد شد. لذا در تکمیل دقیق اطلاعات کوشا باشید.
توضیحات مالی
رایگان
مدارک لازم برای ارائه خدمات
- ثبت‌نام هم‌موسسان و ایجاد پروفایل کامل در سایت مرکز (www.ICTStartups.ir)
- ثبت استارت‌آپ به همراه توضیحات کامل در سایت مرکز