fa-IR

مشاوره تیم سازی

تیم‌ سازی مستلزم شناخت و جذب افراد مناسب برای نقش‌های مختلف است که البته اصلا کار ساده‌ای نیست. نقش‌ها و سطوح فعالیت در مراحل مختلف تشکیل هر استارتاپ تغییر می‌کند. تیم‌ سازی مهارت و تجربه بالایی می‌طلبد.
توضیح
شاید شما هم شنیده باشید که در ایران کار تیمی و گروهی جواب نمی‌دهد، اما اگر پای حرف کارآفرینان غیرایرانی هم بنشینید، متوجه خواهید شد که این مشکل در همه‌ی تیم‌ها و سطوح سازمانی وجود دارد و ایران و خارج نمی‌شناسد. تیم‌ سازی مهارت و تجربه بالایی می‌طلبد. برای اینکه بتوانید در تیم‌ سازی موفق عمل کنید، لازم است به پرسش‌هایی پاسخ بدهید.
۱. آیا می‌دانید شناخت افراد مناسب چقدر اهمیت دارد؟
۲. فرد مناسب تیم شما چه کسی است؟
۳. با فرایند مصاحبه‌ی رفتاری با متقاضیان آشنایید؟
۴. خطاهای رایج در تیم‌ سازی چیست؟
۵. از هماهنگی تیم با اهداف‌تان مطمئنید؟
تیم‌ سازی فرایندی زمان‌بر است و در زمینه‌های مختلف آن، مثل جذب نیرو، امکان وقوع خطا وجود دارد. در این مواقع باید سریع بررسی کرد که آیا اشتباهات رخ‌داده، قابل اصلاح‌اند یا فرد / افراد خطاکار باید به‌طورکلی از سیستم و تیم حذف شوند؟
هدایت تیم، نیازمند زمان و انرژی است، اما تمام زحمات و تلاش‌هایی که برای تیم‌سازیِ موفق به‌کار می‌گیرید، موفقیت‌های خیره‌کننده‌ای به‌دنبال خواهند داشت. پس تلاش کنید تیمی فوق‌العاده بسازید، فرهنگ تیمی دلخواه را در آن جاری کنید و آن‌چنان قوی عمل کنید که هر تیمی از تیم اصلی منشعب شد و پا گرفت، برای‌تان افتخارآفرین باشد
توضیحات مالی
رایگان
مدارک لازم برای ارائه خدمات
داشتن یک استارت آپ در حوزه IT