fa-IR
روابط عمومی فعالیتی برنامه‌ریزی‌شده، متداوم و هدفمند است تا یک ارتباط دوطرفه و پویا داشته باشیم و یک شناخت درست و ارتباط دوستانه با مخاطب پیدا کنیم.

مشاوره روابط عمومی و ارتباطات

روابط عمومی فعالیتی برنامه‌ریزی‌شده، متداوم و هدفمند است تا یک ارتباط دوطرفه و پویا داشته باشیم و یک شناخت درست و ارتباط دوستانه با مخاطب پیدا کنیم.
توضیح
اگر ما در رسانه‌ای تبلیغات یا رپورتاژ انجام بدهیم، آن را جزو فعالیت‌های روابط عمومی به‌حساب نمی‌آوریم. همچنین اگرچه شبکه‌سازی مفید است و شبکه قوی به ما کمک زیادی می‌کند اما با این‌حال شبکه‌سازی جز فعالیت‌های روابط عمومی به‌حساب نمی‌آید و این نکته را هم مدنظر داشته باشید که وقتی اکوسیستم خود را تغییر می‌دهید ممکن است نیاز به شبکه ارتباطی جدیدی داشته باشید و دیگر شبکه قبلی شما کارایی لازم را برای شما نداشته باشد.
تصور اشتباه دیگری که در بین عموم وجود دارد این است که روابط عمومی یعنی دروغ گفتن. روابط عمومی به‌هیچ‌وجه دروغ گفتن نیست بلکه ما در روابط عمومی سعی داریم صادقانه نقاط قوت و ویژگی‌هایی که علاقه داریم دیگران بیشتر در مورد آن بدانند را به مخاطبان بگوییم.
روابط عمومی دروغ گفتن نیست بلکه ما سعی می‌کنیم صادقانه نقاط قوت و ویژگی‌هایی که علاقه داریم دیگران بیشتر در مورد آن بدانند را به مخاطبان بگوییم. همچنین نوشتن خبر خوب و پخش کردن آن در بین رسانه‌ها اگرچه مفید است اما به این معنی نیست که شما کار روابط عمومی را به‌درستی انجام می‌دهید چرا که خبرنویسی و انتشار آن در رسانه‌ها تنها یکی از وظایف روابط عمومی است. یکی از نمودارهایی که معمولاً همه استارت‌آپ‌ها بر اساس آن پیشرفت می‌کنند، نمودار رشد است و شما لازم است در هر مرحله متناسب با شرایطی که دارید، مجموعه‌ای از فعالیت‌های روابط عمومی را انجام بدهید.
توضیحات مالی
قیمت: رایگان
مدارک لازم برای ارائه خدمات
داشتن یک استارت آپ فعال در حوزه IT