fa-IR
border
علی بنائی

علی بنائی

نماینده شرکت
border
شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی

شتاب‌دهنده کسب‌وکار فردوسی

   لیسانس
   ایران
   خراسان رضوی
   مشهد
   مشهد، بلوار سیدرضی، بین سیدرضی 7 و 9، پلاک 35، ساختمان آتیسا، طبقه دوم

شتابدهنده کسب‌وکار فردوسی به عنوان اولین شتابدهنده دانش‌بنیان شرق کشور، با تمرکز ویژه بر توسعه و شتابدهی استارتاپها، فعالیت خود را از ابتدای سال 1396 آغاز نموده و بر شتابدهی استارتاپ‌هایی با محوریت‌های «1. اطلاع‌‌‌رسانی و رسانه‌های جدید؛ 2. بازی‌ و ‌سرگرمی‌‌؛ 3. بازاریابی محتوی؛ 4. خدمات عمومی و شهری» تمرکز دارد. این مجموعه در سال 97 موفق به اخذ تاییدیه از مرکز شتابدهی نوآوری شده است. به علاوه، از طرف ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت ساز معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری به «مبادی شناسایی و معرفی شرکت‌های خلاق» در شرق کشور نائل آمده است.
برگزاری پنج دورۀ کشف (پیش‌شتابدهی) و دو دورۀ شتابدهی، برگزاری اولین رویداد جذب سرمایه‌گذار ویژه استارتاپ‌ها در شرق کشور، برخورداری از شبکۀ منتورها و متخصصان حوزۀ کسب‌وکار استان و حضور فعال در کلیۀ اتفاقات اکوسیستم استارت‌آپی مشهد و شرق کشور، این شتابدهنده را از یک طرف به مرجعی برای استارت‌آپ‌های متقاضی حمایت در منطقه تبدیل کرده و از طرف دیگر، به‌عنوان شتابدهنده‌ای تایید‌شده، به مرجعی معتمَد برای سرمایه‌گذاران تبدیل شده است.
مجموعۀ موفق «برسا» (بنگاه رسانه‌ای‌سرمایه‌گذاری آخرین خبر) که ظرفیت بی‌نظیری در حوزۀ بازاریابی محتوا در کشور به شمار می‌رود، سرمایه‌گذار و شریک شتابدهنده کسب‌وکار فردوسی است که این شتابدهنده را به بستری ایده‌آل برای معرفی کسب‌وکارهای نوظهور و بکر کشور تبدیل نموده است.
این مرکز با ارائه خدمات حمایتی، حضور مجرب‌ترین مربیان و منتورهای کسب‌وکار شرق کشور، بهره‌گیری از شبکه گسترده سرمایه‌گذاری و استفاده از ظرفیت وسیع رسانه‌ای خود، از ایجاد و توسعه‌ استارتاپ‌های جدید بدست کارآفرینان در حوزه فناوری‌های نرم و آموزشی پشتیبانی می‌نماید.
اهم خدمات مرکز عبارت اند از:
- اختصاص فضای کاری به مجموعه های تحت شتابدهی
- منتورینگ و مشاوره مدیریتی، حقوقی، مالی، اعتباری، پروژه‌یابی و بازاریابی
- آموزش‌های تخصصی ویژه و مشاوره
- حمایت مالی جهت تبلیغات در رسانه
- ایجاد پلی بین صاحبان ایده و استارتاپها و سرمایه‌گذاران

استارت‌آپ‌ها
ایده‌ها
خدمات
حوزه‌های کاری
مهارت‌ها
همکاران