fa-IR
دومین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران

دومین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران

۲۲ تا ۲۴ آبان ۱۳۹۷
تهران- بوستان گفتگو
برگزار کننده
دومین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران

مرکز فابا

دومین جشنواره بزرگ فین‌تک ایران همزمان با نمایشگاه تراکنش (ITE2018)، از روز سه‌شنبه ۲۲ آبان ماه ۱۳۹۷ تا روز پنج‌شنبه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۹ تا ۱۸ در تهران برگزار می‌شود.

 

درباره رویداد:

این جشنواره به‌منظور همگرایی بین فعالان ‌استارت‌آپی و فین‌تک ایران و ایجاد حلقه اتصال بین بانک‌ها و موسسات مالی با کسب‌وکارهای نوپا، با حضور همه ‌استارت‌آپ‌های فین‌تکی و اضلاع دیگر این اکوسیستم از قبیل مراکز قانون‌گذاری و نظارت، مراکز شتاب‌دهنده و صندوق‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر (VC) برگزار می‌شود.

استارت‌آپ‌ها در هشت دسته کلی در این جشنواره حضور پیدا می‌کنند که عبارتند از: پرداخت،  تامین مالی جمعی، بیمه، بلاک‌چین و ارزهای دیجیتال، بازار سرمایه و بورس، کیف پول‌های الکترونیک، مدیریت مالی و حسابداری و  رگ‌تک (Regtech).

 ازجمله اهداف اساسی برگزاری جشنواره بزرگ فین‌تک ایران می‌توان به معرفی و حمایت از فعالیت‌های ‌استارت‌آپی، فراهم کردن امکان هم‌اندیشی و همفکری بین فعالان اکوسیستم فین‌تکی و ایجاد ارتباط نظام‌مند با نهادها و مراجع رگولاتوری اشاره کرد.

ایجاد زمینه همکاری بین فین‌تک‌ها، بانک‌ها و شرکت‌های پرداخت، برگزاری کارگاه‌ها و کلاس‌های آموزشی در حوزه فین‎‌تک و شبکه‌سازی فعالان فین‌تک از دیگر اهداف این جشنواره هستند.