لیگ IOT شمال و مرکز کشور

لیگ IOT شمال و مرکز کشور

۲۴ بهمن ۱۳۹۶
تهران- محل نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران- بوستان گفتگو
برگزار کننده
لیگ IOT شمال و مرکز کشور

آیوتیک

اولین دوره از لیگ منطقه‌ای شمال و مرکز کشور روز شنبه ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶(پیش رویداد) و مرحله داوری این رویداد روز سه‌شنبه ۲۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۶ در تهران برگزار می‌شود.

 

درباره رویداد:

لیگ IOT ایران چیه؟ این رویداد ترکیبی از آموزش و رقابته، با چاشنی یه جایزه ویژه برای فینال که برای دوستان فعال و علاقه‌مند می‌تونه جذابیت ویژه داشته باشه.

لیگ قراره چه‌کاری انجام بده؟ قراره این لیگ تیم‌های فعال و توانمند شهرستانی که درزمینهٔ هوشمند سازی کار می‌کنند، شناسایی کنه و فرصتی ایجاد کنه تا در سطح منطقه خودشون ارزیابی بشن، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند و فرصت ارایه توانمندی‌هاشون به سرمایه‌گذاران منطقه‌ای رو داشته باشند و بعد در مرحله بالاتر اون‌هایی که بیشتر تلاش کردند بتوانند در فینال، مقابل سرمایه‌گذارهای بیشتری توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب‌شون رو ارایه بدهند.

نگران نباشید حتما نباید تیم باشید، همه‌کسانی که علاقه‌مند و پیگیرند تا یه کسب‌و‌کاری برای خودشون درزمینهٔ اینترنت اشیاء داشته باشند، میتوانند در این رویداد تلاش کنند تا هم‌تیمی پیدا کنند.

ساز‌و‌کار لیگ به چه شکله؟ لیگ در مناطق مختلف کشور ازجمله شمال غرب، جنوب، غرب، مرکز و شرق کشور برگزار میشه. بعد قراره تیم‌های اول تا سوم هر منطقه در مرحله فینال، بهمن همین سال، در تهران، مقابل داوران و سرمایه‌گذاران بزرگ‌تر باهم رقابت کنند.

برنامه لیگ هر منطقه هم به این شکله که اول متقاضیان از طریق سایت آیوتیک (فرم پیش ثبت‌نام) و یا ایوند (کافیه منطقه‌ای که در آن واقع شدید را در ایوند کنار اسم لیگ IoT بزنید و یه جستجوی ساده کنید)، ثبت‎نام می‌کنند. بعد از ثبت‌نام‌ کنندگان برای پیش رویداد که کارگاه آموزشیه، دعوت میشه. اونجا تیم‌ها موارد کلیدی مربوط به کلیت مدل تجاری و روندهای مربوط به اینترنت اشیاء در ۴ بخش شهر هوشمند، حمل‌و‌نقل هوشمند، انرژی هوشمند و خانه هوشمند رو آموزش می‌بینند و بعد فرصت دارند تا چند روزی روی طرح‌هاشون کار کنند و روز مسابقه که قبلاً اعلام‌شده، بیان برای ارایه نهایی به داورها...

راستی نگران نباشید، بعد از کارگاه‌ها مربی‌ها تا روز مسابقه با شما همراه‌اند و از طرق مختلف شما را راهنمایی می‌کنند و مدام آخرین وضعیت تیم‌تون رصد میشه.