دومین رویداد استارت‌آپی مد و فناوری

دومین رویداد استارت‌آپی مد و فناوری

۲۲ تا ۲۴ آذر ۱۳۹۶
تهران- دانشگاه الزهرا- مرکز نوآوری و شکوفایی

دومین رویداد استارت‌آپی مد و فناوری از ساعت ۱۴ روز چهار‌شنبه ۲۲ آذرماه ۱۳۹۶ تا ساعت ۲۰ روز جمعه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۶ در دانشگاه الزهرا برگزار می‌شود.

 

درباره رویداد:

رویداد استارت‌آپی مد و فناوری، رویدادی ترویجی و با رویکرد آموزشی است. در جریان این رویداد دو روز و نیمه حدود ۵۰ الی ۱۰۰ نفر از دانشجویان، دانش‌آموختگان و علاقه‌مندان صاحب ایده در زمینه مباحث استارت‌آپ و کارآفرینی در حوزه طراحی پارچه و لباس و فناوری‌های مرتبط با آن گرد هم جمع می‌شوند و ضمن اشتراک‌گذاری طرح‌ها و ایده‌های خلاقانه خود، شبکه‌سازی و تیم‌سازی، مهارت‌های کارآفرینی و فرایند اجرایی سازی یک ایده تا کسب‌وکار، راه‌اندازی یک استارت‌آپ نوپا را در عمل آموخته و با کمک، مشاوره و نظارت مربیان متخصص رویداد، ایده نوآورانه خود را توسعه می‌بخشند. در این رویداد مشاوران و مربیان با تخصص‌های کسب‌وکار، فناوری اطلاعات، طراحی مد و پارچه و لباس، گرافیک و رایانه و کارآفرینی جهت ارائه خدمات مشاوره‌ای و آموزش تخصصی به شرکت‌کنندگان حضور دارند و درنهایت سه تیم و ایده برتر ارزیابی، داوری و معرفی خواهند شد.

هدف از برگزاری این رویداد ایجاد بستری برای جذب و ارائه ایده‌ها و طرح‌های نوآورانه دانشجویان، دانش‌آموختگان دانشگاه‌ها، کارآفرینان و صاحبان ایده‏‌های کسب‌وکار در زمینه طراحی، هنر و مد است. ایده‌ها و تیم‌های برتر علاوه بر تقدیر و کسب جوایز مادی، از اولویت بررسی امکان جذب در مراکز رشد و کانون‌های رشد، شکوفایی و خلاقیت سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان جهاد دانشگاهی و شروع کسب‌وکار نوپای خود، ارائه خدمات پشتیبانی و تجاری‌سازی محصول، مشاوره و آماده‌سازی جذب سرمایه‏‌گذاران و ... برخوردار خواهند شد.