سیداستارز ۲۰۱۷ تهران

سیداستارز ۲۰۱۷ تهران

۲۴ تیر ۱۳۹۶
تهران - خیابان شریعتی - پایین تر از سیدخندان - وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات - سالن شهید قندی

سیداستارز ۲۰۱۷ تهران روز شنبه ۲۴ تیر‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۱۷ تا ۲۱ در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می‌شود.

 

سیدستارز (Seedstarts) رویدادی جهانیست که از پایگاهش در سویس مشغول به فعالیت است. هدفش رشد ایده‌ها، پرورش استارت‌آپ‌ها و ساخت کمپانی‌ها است. هدف این مسابقه، پیدا کردن بهترین استارت‌آپ در جوامع استارت‌آپی نو و بازار‌های در حا‌ل توسعه است.

سیدستارز به دنبال استارت‌آپ‌هایی است که مشکلات منطقه‌ای خود را حل کنند یا بتوانند محصول سودده را برای بازار جهانی عرضه کنند. سیداستارز استارت‌آپ‌های پیشرو و با سرعت رشد بالا را با هدف حمایت از کسب‌وکار‌های منطق‌های و قدرت بخشیدن به آن‌ها، شناسایی می‌کند.

 

درباره این رقابت

رویدادهای کشوری سیداستارز، هر ساله در کشورهای دارای بازارهای در حال توسعه، ازجمله ایران، برگزار می‌شود.

این رویداد برای چهارمین سال متوالی است که در ایران برگزار می‌شود و در سال‌های گذشته استارت‌آپ‌های vDecoration، اسمارت‌بین و دونیت به‌عنوان نمایندگان ایران انتخاب شدند.

استارت‌آپی که موفق شود در این رویداد به پیروزی برسد، علاوه بر جوایزی که از سمت حامیان مسابقه دریافت خواهد کرد، با هزینه سیداستارز، به دو سفر اعزام خواهد شد:

سفر به یک کشور در منطقه (سال گذشته قزاقستان) با هدف شرکت در کارگاه‌های آموزشی و منتورشیپ با حضور بهترین مربیان و کارآفرینان منطقه

سفر به سوییس با هدف شرکت در کارگاه‌های آموزشی و منتورشیپ با حضور بهترین مربیان و کارآفرینان دنیا، جلسات سرمایه‌گذاری و همچنین مسابقه نهایی برای دریافت جایزه ویژه پانصد هزار دلاری.

شرایط اولیه برای شرکت در این رویداد این است که استارت‌آپ موردنظر کم‌تر از ۵۰۰ هزار دلار سرمایه جذب کرده باشد، عمر استارت‌آپ کم‌تر از دو سال و حداقل دارای MVP باشد.