رویداد استارت‌آپ‌ها برای استارت‌آپ‌ها

رویداد استارت‌آپ‌ها برای استارت‌آپ‌ها

۱۴ تا ۱۶ تیر ۱۳۹۶
تهران - دانشگاه صنعتی شریف
برگزار کننده
رویداد استارت‌آپ‌ها برای استارت‌آپ‌ها

دانشگاه صنعتی شریف

رویداد استارت‌آپ‌ها برای استارت‌آپ‌ها روز چهارشنبه ۱۴ تیر‌ماه ۱۳۹۶ از ساعت ۸ تا روز جمعه ۱۶ تیر‌ماه ۱۳۹۶ ساعت ۲۱ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار می‌شود.

 

 

این رویداد کارافرینی پیرامون موضوع «اکوسیستم اقتصاد دانش‌بنیان» برگزار خواهد شد و هدف از برگزاری آن معرفی کسب‌وکارهای جدید برای کمک به کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و تسهیل فرایند‌های آن‌هاست.

در شرایط پیچیده امروز، کسب‌وکار‌ها به شیوه سنتی گذشته قابل بسط نیستند. در حال حاضر علاوه بر تولید که خود می‌تواند مشتمل بر فرآیند‌ها، سازمان‌ها و شرکت‌های گوناگون و مختلفی باشد مباحثی چون مسائل مالی شرکت‌ها، مسائل حقوقی و مالیات، فروش، مطالعات بازار، توسعه محصول و بسیاری مباحث دیگر وجود دارند که برای پاسخ به هر کدام وجود یک کسب‌وکار مستقل، تخصصی و دانش‌بنیان نیاز است.

در این رویداد ما در پی این هستیم تا نخبگان دانشگاهی و کارآفرینان سراسر کشور را بار دیگر فرابخوانیم و از ایشان بخواهیم برخلاف گذشته که تفکرات خلاقانه خود را برای تولید محصولات جدید به کار می‌گرفته‌اند به حجم انبوه کسب‌وکار‌های فعال و حجم وسیع‌تر کسب‌وکار‌های جدید و استارت‌آپ‌های ظهور نکرده نگاه کنند و بیاندیشند چگونه می‌توان کسب‌وکار‌هایی ایجاد نمود که به توسعه کسب‌وکار‌های فعلی بیانجامد یا زمینه‌ای برای ایجاد کسب‌وکار‌ها و استارت‌آپ‌های جدید فراهم آورد؛ و همین اصطلاح را در عنوان برنامه به کار برده‌ایم «استارت‌آپ‌ها برای استارت‌آپ ها»