رویداد کارآفرینی مدرن

۴ شهریور ۱۳۹۴
اصفهان ـ تالار آوینی

کارآفرینی مدرن یک دور همی استارت‌آپی‌ست که در اون از دانش یک فرد با تجربه استفاده می‌کنیم. بعدش سوال‌هامون رو ازش می‌پرسیم و در نهایت شبکه‌سازی می‌کنیم.

در رویداد این ماه، جناب آقای مهدی علی‌پور سخاوی از مشهد مهمان این رویداد هستند که سابقا موسس استارت‌آپ آوابوک (فرابوک) بودند و در حال حاضر بر روی میلوژی کار می‌کنند. دکتر استارت‌آپ در زمینه مربی‌گری و مشاوره‌های استارت‌آپی هم دارای تجربه‌های زیادی‌ست. برای این که با دکتر استارت‌آپ بیشتر آشنا بشید می‌تونید به سایت http://drstartup.ir مراجعه و خودتون رو برای حضور بهتر در رویداد آماده کنید.


این رویداد به سه بخش تقسیم می‌شه:

  • بخش اول، اشتراک‌گذاری تجربیات توسط سخنران برنامه‌ست که به صورت کارگاهی و اینتراکتیو خواهد بود.
  • بخش دوم، قسمت خوشمزه رویداد هست که در اون یک استراحت کوتاه خواهیم داشت به همراه پذیرایی، همچنین فرصت مناسبی برای شبکه‌سازی است.
  • بخش سوم هم سخنران برنامه آماده‌ست که به سوالات شما پاسخ بده تا اگر سوالی در ذهن‌تون مونده بی‌پاسخ نمونه.


این رویداد در ابتدای کار قرار داره؛ پس لطف کنین با حضور گرم‌تون و پیشنهادها و حمایت‌هاتون در اجرای بهتر این رویداد برای دوره‌های بعدی کمک کنین.

کارآفرینی مدرن توسط انجمن‌های علمی مهندسی کامپیوتر و فیزیک دانشگاه اصفهان با همکاری جامعه‌ی کارآفرینی و استارت‌آپی اصفهان در تالار آوینی دانشگاه اصفهان، روز ۴ شهریور برگزار می‌شه و مبلغ ثبت نام برای حضور در این رویداد هم ۱۰هزار تومان است که صرف پذیرایی و اجرای این رویداد می‌شه. این رویداد فرصت خوبی‌ست تا بتونیم با هم از تجربیات و دانش افراد سخنران این برنامه استفاده کنیم و همچنین با سایر شرکت‌کنندگان این برنامه که غالبا ایده‌پردازان، کارآفرینان، سرمایه‌گزاران و فعالان استارت‌آپی هستند به تبادل نظر و شبکه‌سازی بپردازیم تا با آگاهی بیشتر به سمت موفقیت در زندگی بریم.