fa-IR
کنفرانس شکست

کنفرانس شکست

۴ آبان ۱۳۹۷
تهران- خیابان شریعتی- جنب پارک اندیشه- تالار اندیشه

کنفرانس شکست، روز جمعه ۴ آبان‌ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۶ در تهران برگزار می‌شود.

 

درباره رویداد:

همه ما تاکنون استارت‌آپ جدیدی تاسیس کرده‌ایم یا در یک یا چند استارت‌آپ مختلف کار کرده‌ایم و در آن‌ها سرمایه‌گذاری نموده‌ایم که منجر به شکست شده است. ما افراد باهوشی هستیم و همیشه سعی داریم خود را به کمک جدیدترین تکنولوژی‌ها به‌روز نگه‌داریم ، اما همیشه اتفاقات همان‌گونه که برنامه‌ریزی‌شده بودند پیش نمی‌روند. چطور می‌توان پیش‌بینی کرد کدام‌یک از تصمیمات ما موفق کدام‌یک به شکست منجر خواهند شد؟ حقیقتا این امر محال است.

اما این بدین معنا نیست که شما از تلاش خود دست بکشید. هدف ما شروع تبادل تجربیات شما است. از اینکه چه کارهایی به موفقیت نمی‌رسند و چگونه باید «چرخش» کرد ، چرا شما نتوانستید درآمد خود را افزایش دهید ، چه اشتباهاتی را در استخدام و افزایش نیروهای تیم خود داشته‌اید و چه زمانی متوجه اشتباه خود شده‌اید.

شما باید بدانید که: شکست یک اتفاق عادی است، این بدین معنا نیست که کار شما بی‌ارزش بوده است. ما شبیه به هم هستیم ، شما باید از اشتباهات گذشته خود درس بگیرید و در آینده یک اتفاق بزرگ‌تر را رقم بزنید.

کنفرانس شکست برای اولین بار سال ۲۰۰۹ در سانفرانسیسکو برگزار شد. اولین رویداد ما با حضور بیش از ۴۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد و از آن به بعد ما همواره در تلاش برای افزایش این تعداد بوده‌ایم. ما امیدواریم شما نیز به ما در این کنفرانس بپیوندید و داستان و تجربه شخصی خود را به دانسته‌های ما اضافه کنید.