دومین تور استارت‌آپی جاده ابریشم «تهران»

دومین تور استارت‌آپی جاده ابریشم «تهران»

۲۹ تا ۳۰ مهر ۱۳۹۷
تهران

رویداد استارت‌آپ جاده ابریشم (Silk Road Startup) روزهای یکشنبه ۲۹ و دوشنبه ۳۰ مهر‌ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۵:۳۰ تا ۲۰ در تهران برگزار می‌شود. 

 

درباره رویداد:

رویداد استارت‌آپ جاده ابریشم در نوع خود نخستین رویداد معرفی کننده استارت‌آپ‌های ایرانی به جامعه کارآفرینی ایران و جهان است که با هدف «آشنایی با برترین شرکت‌های نوآور و نوپا موجود در کشور و همچنین  تسهیل ارتباطات جهانی، دسترسی آسان‌تر به تجربیات موفق در سطح بین‌المللی و جذب سرمایه خارجی» طراحی‌شده است. این برنامه از دو قسمت اصلی «تور استارت‌آپی» و «رویداد فینال» تشکیل‌شده که بافاصله‌ای چندماهه از یکدیگر برگزار می‌شوند.

امسال که دومین دوره این رویداد را در پیش داریم، در بخش نخســت، تیم اسـتارت‌آپ جاده ابریشــم شامل  مجموعه‌ای از فعالان زیست‌بوم استارت‌آپی ایران و اروپا به پنج شهر «کرمان - شیراز - مشهد- تبریز و تهران» سفر خواهند کرد و با اکوسیستم کارآفرینی این مناطق دیدار خواهند داشت. کاروان استارت‌آپ جاده ابریشم دربردارنده تیمی از نمایندگان و کارشناسان صندوق‌های سرمایه‌گذاری و شرکت‌های موفق و نیز کارآفرینان حوزه فناوری است که با هدف آشنایی با زیست‌بوم استارت‌آپی و فعالان این حوزه در مناطق مختلف ایران، فعالیت می‌کنند. در هر شهر، هریک از استارت‌آپ‌های مستقر در آن شهر یا شهرهای اطراف که از پیش در این رویداد ثبت‌نام کرده‌اند، کار خود را به سرمایه‌گذاران و کارشناسان حاضر ارایه می‌دهند و با سایر استارت‌آپ‌های منتخب در شهر خود به رقابت می‌پردازند.