fa-IR
سومین رویداد کارآفرینی لنداستارز

سومین رویداد کارآفرینی لنداستارز

۱۴ شهریور ۱۳۹۷
کرمان- میدان آزادی- ابتدای بلوار جمهوری- اتاق بازرگانی صنایع، معادن و کشاورزی کرمان
برگزار کننده

لندیما

سومین رویداد لنداستارز، روز چهار‌شنبه ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ تا ۲۰ در کرمان برگزار می‌شود. میهمانان این رویداد «میلاد نوری و مهران کرمی» هستند.


درباره رویداد:

لنداستارز رویدادی ۳ ساعته است که در آن کارآفرینان برتر به همراه کارشناس مجری، پنل گفت‌وگویی در راستای تجارب خود خواهند داشت.

لنداستارز، رویدادی است که پس از گذشت پنج سال از آغاز، اکنون در اغلب شهرهای معتبر دنیا توسط نمایندگان منطقه‌ای برگزارشده و بیش از ۷۵۰۰۰ نفر عضو از کشورهای مختلف دارد و اعتبار جهانی آن به حدی رسیده که شرکت گوگل با حمایت‌های خود به همکاری با آن پرداخته است. این برنامه با برگزاری رویدادهای ماهانه در بیش از هشتاد شهر دنیا از موسسین موفق استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای مبتنی بر وب و فناوری دعوت می‌نماید تا طی یک مصاحبه یک‌ساعته در فضایی کاملاً دوستانه، داستان کسب‌وکار و زندگی حرفه‌ای خود را با حاضرین سهیم شده و از چالش‌ها و موفقیت‌های خود سخن بگویند. پس از هر مصاحبه بستری فراهم است که مهمانان ضمن گفتگوی آزاد، انفرادی با یکدیگر آشنا شده و از کارها و پروژه‌های خود جویا شوند و شبکه ایجاد کنند. این رویداد در شهرهای ایران با اسامی مختلفی برگزار می‌شود. لنداستارز برای سومین بار در کرمان برگزار خواهد شد.