fa-IR

برگزاری کارگاه آموزشی سئو و بازاریابی محتوا در کرج

این خبر بسیار کلی و اجمالی نوشته شده است. لطفا توضیحات بیشتری درباره « مسیر شکل‌گیری ایده، هدف‌گذاری و تولید محتوا از ابتدا تا انتها»، «ابزارهای مناسب برای تولید و انتشار یک محتوای مفید براساس اصول سئو »، «تعریف سئو» و «بر بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا و وردپرس، اکوسیستم بازاریابی محتوا، مفاهیم محتوارایتینگ و کپی‌رایتنگ، استراتژی محتوا و استراتژی بازاریابی محتوا، بازاریابی محتوا در رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا در موبایل، بازاریابی محتوا در وبلاگ، داستان‌سرایی و بازاریابی محتوا، سئو و بازاریابی محتوا، ابزارهای بازاریابی محتوا و ترفندهای بازاریابی محتوا» بنویسید. در غیر این صورت، خبر شما محتوای مناسبی برای انتشار نخواهد بود. با تشکر

کارگاه آموزشی «سئو و بازاریابی محتوا همراه وردپرس»، روز شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ با همکاری خانه استارت‌آپ کرج و تدریس مهدی فتحی‌پور در مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای استان البرز برگزار شد.
تفسیر و تعریف‌های گوناگونی از مفهوم سئو در فضای وب و ذهن هر یک از ما وجود دارد. عده ای فکر می کنند که سئو یک فرآیند یکباره بوده و در زمانی کوتاه می‌توانند به نتیجه‌ای شگرف دست یابند و حتی برای این موضوع مثال‌هایی از دوستان یا رقیبان خود در ذهن دارند و عده‌ای دیگر سئو را فرآیندی زمانبر و نیازمند تلاش بسیار توصیف میکنند.
در این دوره آموزشی مسیر شکل‌گیری ایده، هدف‌گذاری و تولید محتوا از ابتدا تا انتها مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت و ابزارهای مناسب برای تولید و انتشار یک محتوای مفید براساس اصول سئو معرفی شد.
مقدمه ای بر بازاریابی محتوا و استراتژی محتوا و وردپرس، اکوسیستم بازاریابی محتوا، مفاهیم محتوارایتینگ و کپی‌رایتنگ، استراتژی محتوا و استراتژی بازاریابی محتوا، بازاریابی محتوا در رسانه‌های اجتماعی، بازاریابی محتوا در موبایل، بازاریابی محتوا در وبلاگ، داستان‌سرایی و بازاریابی محتوا، سئو و بازاریابی محتوا، ابزارهای بازاریابی محتوا و ترفندهای بازاریابی محتوا از مطالب ارایه شده در این کارگاه آموزشی بود که مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

# مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای البرز #سئو #بازاریابی محتوا