fa-IR
ایده‌های برتر کسب‌وکارهای فضاپایه حمایت می‌شوند
درقالب اعلام فراخوان

ایده‌های برتر کسب‌وکارهای فضاپایه حمایت می‌شوند

سازمان فضایی ایران با انتشار فراخوانی اعلام کرد که از ایده‌های برتر در حوزه کسب‌وکارهای فضاپایه حمایت می‌کند. این فراخوان برای برگزاری رویداد شناسایی و توانمندسازی کسب‌وکارهای فضاپایه از سوی سازمان فضایی ایران اعلام شد.

این سازمان به عنوان متولی حوزه فضایی و در راستای حمایت حداکثری از فضای توسعه کسب‌وکار در حوزه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی اقدام به شناسایی و معرفی ایده‌های برتر در قالب شرکت‌های کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) تا پیش از ورود به فاز شتابدهی محصول کرده است.

از این رو براساس این فراخوان، این اقدام حمایتی از طریق برون‌سپاری بسته کاری شامل اطلاع‌رسانی و تبلیغات، برگزاری همایش، رویدادهای ترویجی، ارایه خدمات مربی‌گری (منتورینگ)، فراهم‌سازی فضای کار اشتراکی، آموزش و تامین زیرساخت‌های اولیه و در قالب برگزاری یک رقابت سراسری صورت می‌پذیرد.

سازمان فضایی ایران از تمامی علاقمندان شامل شرکت‌های شتاب‌دهنده، مراکز رشد و نوآوری، دانشگاه‌ها، پارک‌های علمی و فناوری و گروه‌های فعال در حوزه کارآفرینی دعوت کرده است تا در صورت تمایل به برگزاری این برنامه، پیشنهاد کامل خود را حداکثر تا ساعت ۱۶ شنبه، پنجم خرداد ۱۳۹۷ جاری به این سازمان ارسال کنند.