fa-IR
برگزاری دوره آنلاین «راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی» در قم

برگزاری دوره آنلاین «راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی» در قم

رویداد «وبینار (راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی)» دوشنبه و چهارشنبه ۷ و ۹ خرداد ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷ تا ۱۸و ۳۰ دقیقه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

در این دوره آموزشی٬ عباس منصورنژاد درباره «بررسی و آشنایی عملیاتی مولفه‌های موردنیاز برای راه‌اندازی کسب‌و‌کار در وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی» صحبت می‌کند.

عباس منصورنژاد٬ مدرس دوره و مشاور دوره‌های فضای مجازی و برندینگ مجازی در رابطه با دوره «راه‌اندازی کسب‌و‌کار اینترنتی» بیان کرد: برای موفقیت در کسب‌و‌کار اینترنتی باید ابتدا از اصول موفقیت در راه‌اندازی کسب‌و‌کار٬ اصول بازاریابی و سپس اصول بازاریابی اینترنتی آگاهی پیدا کنید و بدون داشتن آگاهی از هر کدام از این سه مرحله احتمال موفقیت شما در کسب‌و‌کار اینترنتی کاهش پیدا خواهد کرد.

او در ادامه با اشاره به این‌که کسب‌و‌کار خود را با استفاده از بستر آنلاین یا اینترنت گسترش دهید٬ بیان کرد: شما می‌توانید بدون داشتن هرگونه کسب‌و‌کار فیزیکی هم یک کسب‌و‌کار اینترنتی داشته باشید٬ برای این کار باید یک ایده جالب و با ارزش داشته باشید که قابل سنجش با استفاده از الگوهای بازاریابی اینترنتی باشد. برای ثبت‌نام در وبینار به وب‌سایت یادانه مراجعه کنید.