fa-IR
در بازدید از پارک فناوری گلستان صورت گرفت:

قول مساعد استاندار گلستان به استارت آپ های IT

استاندار گلستان همراه برخی مدیران استانی (حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان و امانگلدی ضمیر فرماندار شهرستان آق قلا) در تاریخ شانزدهم اردیبهشت ٩٧ از پارک علم و فناوری گلستان و مرکز توانمندسازی و تسهیل­گری­کسب و کارهای نوپای فاوا گلستان بازدید کرد.

در ابتدای این جلسه موسی حسام رییس پارک علم و فناوری گلستان با ارائه گزارشی از اقدامات انجام شده به بیان مسائل و مشکلات پارک پرداخت. او افزود: مهم‌ترین مشکل حال حاضر پارک را مسائل زیرساختی و به خصوص بحث عدم تامین زمین مناسب از سوی استان دانست و خواستار رفع این مشکلات توسط استاندار گلستان شد.

در این نشست مناف هاشمی استاندار گلستان، بحث دانش‌بنیانی و فناوری را مبحثی مهم دانست و گفت: باید همه مدیران استان به مقوله دانش‌بنیانی و فناورانه توجه ویژه داشته باشند.

هاشمی در پایان جلسه قول مساعدی برای تامین زمین لازم برای ایجاد زیرساخت‌های مورد نیاز داد.

استاندار گلستان در ادامه با بازدید از مرکز توانمندسازی و تسهیل­گری­کسب و کارهای نوپای فاوا گلستان در جریان خدمات و امور مرکز قرار گرفت و پس از بازدید از برخی شرکت‌های مستقر در پارک در جریان تولیدات فناورانه شرکت‌ها و مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و پیشنهادهایی را برای توسعه و پیشرفت فعالیت‌های دانش‌بنیانی ارایه کرد.