در دیدار نمایندگان مرکز گلستان با هیئت علمی رشته کامپیوتر صورت پذیرفت

معرفی خدمات مركز توانمدسازي و تسهيلگري كسب و كارهاي نوپاي فاوا گلستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان

تاریخ خبر منقضی است

تیم اجرایی مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپای فاوا گلستان  با همکاری مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان خدمات مرکز را برای اعضای هیئت علمی رشته کامپیوتر دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان در تاریخ 21 فروردین 97 تشریح نمودند.

در آغاز جلسه تیم اجرایی هدف از ایجاد و راه اندازی چنین مرکزی را  بیان کردند و پس از آن انواع خدمات از جمله کارگاه­های آموزشی و مشاوره­های تخصصی رایگان مرکز توانمدسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپای فاوا گلستان برای اساتید محترم تشریح گردید.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان با قدمت چندین ساله آموزش دانشجویان در عرصه فناوری اطلاعات و تعداد دانشجو­های قابل توجه از مراکز مهم آموزشی استان گلستان محسوب می­شود. اساتید با بیان مشکلات و چالش­های فعالیت دانشجویان در دوران دانشگاه و بعد از آن، تاکید داشتند چنین خدماتی باعث ارتقا سطح آگاهی و فنی دانشجویان خواهد شد تا بتوانند با دید بهتری برای ورود و فعالیت در عرصه کسب و کار آماده شوند.

مقرر گردید از سوی اساتید محترم، مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپای فاوا گلستان و خدمات آن جهت بهرمندی به دانشجویان معرفی گردد و اشخاص و تیم­های علاقمند و مستعد برای دریافت مشاوره تخصصی در حوزه­های محتلف کسب و کارهای نوپای فناوری اطلاعات معرفی گردند.

همچنین در پایان جلسه، به منظور اطلاع­رسانی و تشویق دانشجویان برای فعالیت در حوزه استارت­آپ­ها، کارآفرینی، ایده پردازی و ... تصمیم به برگزاری رویدادی با عنوان ایده پردازی با موضوع فناوری اطلاعات در مسیر اشتغال در تاریخ 19 اردیبهشت 97 گردید. این رویداد برای اولین بار به همت مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان و همکاری تیم اجرایی مرکز توانمندسازی و تسهیلگری کسب و کارهای نوپای فاوا گلستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گرگان برگزار خواهد شد.