دومین جلسه کمیته راهبری استان هرمزگان برگزار شد

دومین جلسه کمیته راهبری استان هرمزگان برگزار شد

دومین جلسه کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا استان هرمزگان پنج‌شنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۷در پارک علم و فناوری هرمزگان برگزار شد.

علی فتی رییس پارک علم و فناوری هرمزگان در این جلسه که با حضور نمایندگان دستگاه‌های مختلف دولتی و بخش خصوصی برگزار شد، بر استفاده همه جانبه از ظرفیت‌های موجود در توسعه کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا تاکید کرد.

فتی افزود: پارک علم و فناوری هرمزگان با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان تلاش خواهد کرد تا زمینه‌های توسعه شرکت‌های حوزه فاوا را گسترش دهد.

او با اشاره به اهمیت برگزاری رویدادهای کارآفرینی افزود: این رویدادها می‌تواند زمینه را برای کشف استعدادها فراهم کند، از این رو آمادگی داریم تا رویدادهای مرتبط را برگزار کنیم.

رییس پارک علم و فناوری هرمزگان گفت: معرفی ظرفیت‌های شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه فاوا می تواند در توسعه این شرکت‌ها نقش زیادی ایفا کند از این رو هر یک از دستگاه‌های دولتی و شرکت‌های خصوصی می‌توانند در این زمینه نقش آفرینی کنند.

فتی همچنین بر شناسایی نیازهای فناورانه حوزه فاوا تاکید کرد و گفت: این ظرفیت‌ها در صورتی شکوفا می‌شوند که حمایت‌های لازم از آن صورت گیرد.

در این جلسه مقرر شد اعضا، پیشنهادهای خود را در رابطه با پیشبرد بهتر اهداف مرکز توانمندسازی ، معرفی افراد توانمند برای همکاری با مرکز در زمینه مشاوره و آموزش شناسایی نیازهای فناورانه حوزه فاوا و معرفی ظرفیت‌های دانش‌بنیان برای تهیه طرح یک ساله مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوای استان هرمزگان در جلسات آتی که آخرین پنج‌شنبه هر ماه برگزار می‌شود ارایه کنند.

در پایان جلسه اعضای شرکت‌کننده در جلسه از فضا و روند تجهیز مرکز توانمندسازی بازدید کردند.