مدیر‌عامل سازمان فناوری‌اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان

بازارخودروی الکترونیکی در زنجان راه‌اندازی می‌شود

این خبر مرتبط با مرکز نیست.

مدیر‌عامل سازمان فناوری‌اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان از تهیه نرم‌افزار مربوط به بازار‌الکترونیکی خودرو در زنجان خبر داد و گفت: در این سایت‌ الکترونیکی همه اطلاعات مربوط به خودروهای فروشی در بازار قرار داده می‌شود.

منیژه ناظری اظهار کرد: یکی از کارهایی که شهرداری زنجان انجام داده است، راه‌اندازی بازار خودرو است.

او با اشاره به این‌که در راستای رونق بهتر بازار خودرو و استفاده آنلاین مردم از خدمات این بازار، اقدامات شبکه‌ای و الکترونیکی در نظر گرفته شده است، اضافه کرد: در حال طراحی سایتی هستیم که بازار‌ الکترونیکی خودرو نیز در آن باشد و همه مشخصات خودروهایی که قرار است در بازار خودرو به فروش برسد، در سایت یادشده نیز به ثبت برسد.

مدیر عامل سازمان فناوری‌اطلاعات و ارتباطات شهرداری زنجان با بیان این‌که در این سایت همه مشخصات مربوط به خودروها درج می‌شود، گفت: در واقع این سایت وضعیت و نحوه فروش خودروهای بازار خودرو را اطلاع رسانی خواهد کرد.

ناظری با بیان این‌که تهیه نرم‌افزار مربوط در این زمینه در حال انجام است، بیان کرد: در صورت تکمیل و راه‌اندازی، این نرم‌افزار رونمایی می‌شود.

او از راه‌اندازی سامانه اتو‌تاکسی در این شهر به‌منظور ارایه خدمات هوشمند به مردم و تاکسی‌رانان خبر داد و گفت: این سازمان با راه‌اندازی سامانه اتو‌تاکسی در زنجان بیش از ۱۲خدمت ارایه می‌دهد.

منبع: فارس