فراخوان مجری برگزاری «رویداد شناسایی و توانمندسازی کسب‌وکارهای فضاپایه»

فراخوان مجری برگزاری «رویداد شناسایی و توانمندسازی کسب‌وکارهای فضاپایه»

سازمان فضایی ایران با هدف حمایت حداکثری از کسب‌وکارهای فضاپایه در نظر دارد رویداد استارت‌آپی برون‌سپاری شده‌ای را در این حوزه برگزار کند؛ از این رو از تمامی سازمان‌های فعال در این حوزه و آشنا به برگزاری رویداد دعوت می‌شود پیشنهادهای خود را برای برگزاری این رویداد اعلام کنند.

سازمان فضایی ایران، به عنوان متولی حوزه فضایی و در راستای حمایت حداکثری از فضای توسعه کسب‌وکار در حوزه علوم، فناوری و کاربردهای فضایی، در نظر دارد تا بسته کاری شامل اطلاع رسانی و تبلیغات، برگزاری همایش، رویدادهای ترویجی، ارایه خدمات مربی‌گری (منتورینگ)، فراهم‌سازی فضای کار اشتراکی، آموزش و تامین زیرساخت های اولیه را برون‌سپاری کند. این رویداد در قالب یک همایش یک روزه و یک کارگاه استارت‌آپی سه روزه برگزار خواهد شد و مجری باید در چارچوب یک رقابت سراسری، اقدام به شناسایی و معرفی ایده‌های برتر استارت‌آپی تا پیش از ورود به فاز شتاب‌دهی کند.

از این رو این سازمان فضایی ایران از کلیه علاقمندان از جمله شتاب‌دهنده‌ها، مراکز رشد و نوآوری، دانشگاه‌ها، پارک‌های علمی و فناوری و گروه‌های فعال در حوزه کارآفرینی دعوت بعمل می‌آورد تا در صورت تمایل به برگزاری برنامه فوق، پیشنهاد کامل خود را حداکثر تا ساعت ۱۶ روز شنبه پنجم خرداد ۱۳۹۷ به این سازمان ارسال کنند.

برای اطلاع از جزییات بیشتر و تاریخ برگزاری رویدادها می‌توانید RFP ارایه شده از سوی این سازمان را از طریق لینک زیر دانلود و مطالعه کنید.