برگزاری نشست کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان کهگیلویه وبویراحمد

لطفا به هیچ وجه در بخش «متن مطالب» هیچ‌گونه تغییری در سایز، فونت و «چپ‌چین و راست‌چین» متن ایجاد نکنید.

تیتر را داخل بخش «متن مطلب» ننویسید

تیتر را کوتاه کنید. سایت فقط امکان نمایش ۹ کلمه ۷ حرفی را در بخش تیتر دارد

برگزاری نشست کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان کهگیلویه وبویراحمد

نشست کمیته راهبری مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب و کارهای نوپای فاوای استان کهگیلویه وبویراحمد با حضور مسئولین(طبق شیوه‌نامه اصلاح شود) استانی و فعالان حوزه کسب و کار استان در چه تاریخی؟ و کجا؟ در یاسوج برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری استان، رییس پاک علم و فناوری استان کهگیلویه و بویراحمد در این نشست با اشاره به فضای ایجاد شده در جامعه و استقبال جامعه از توسعه کسب و کار های خود در حوزه فاوا گفت: امیدوارم فعالین(طبق شیوه‌نامه اصلاح شود) عرصه کسب و کارهای نوپای فاوا طی نشست حاضر و نشست های مشترک این چنینی پیشنهادها و نکته های لازم در خصوص رفع دغدغه های خود در مسیر آموزش، توسعه، رونق بخشی و سایر مقوله ها را ارائه(طبق شیوه‌نامه اصلاح شود) نمایند (طبق شیوه‌نامه اصلاح شود)و کلی گویی صورت نگیرد.

شمس الدین هاشمی بیان کرد: حضور ما که به نمایندگی از چند مجموعه در جلسه حاضریم همه نشان از علاقه و تلاش برای یاری تلاشگران این عرصه است و نیازی به آوردن این اظهارات نیست مایه مباهات خواهد بود اگر این قابلیت ها با ارتباط بیشتر و برنامه ریزی مشترک به توسعه هر چه بیشتر کسب و کارهای نوپا بیانجامد.

مهندس(طبق شیوه‌نامه اصلاح شود) (نام کوچک گوینده را بنویسید )غلام پور نیز با اشاره به ظرفیت های بالای استان در حوزه تولید اشتغال و کسب وکار پایدار خواستار افزایش همکاری همه متولیان حوزه فاوای استان شد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان گفت: دعوت از اساتید(طبق شیوه‌نامه اصلاح شود) و متولیان کسب وکارهای فعال حوزه فاوا در سطح ملی برای حضور در استان می تواند نقش مهمی در تولید اشتغال پایدار داشته باشد.
غلام پور در ادامه با تأکید (همزه را از روی حروف بردارید ) بر نقش آموزش در روند توسعه کسب وکارهای حوزه فاوا در استان گفت: به منظور ترغیب دانشجویان جهت شرکت در دوره های آموزشی مرکز توانمندسازی، نشستی با تمامی رؤسای(همزه را از روی حروف بردارید) دانشگاه ها و مؤسسات(همزه را از روی حروف بردارید ) آموزشی و مراکز رشد به ریاست معاون اموراقتصادی و توسعه منابع استانداری برگزار خواهد شد.
همچنین در این نشست مهندس(طبق شیوه‌نامه اصلاح شود) (نام کوچک گوینده را بنویسید )رسولی مدیرفناوری اطلاعات و شبکه دولت استانداری و دکتر زرنگاریان از اعضای هیأت(همزه را از روی حروف بردارید) علمی دانشگاه یاسوج به بیان دیدگاه ها و پیشنهادات خود پرداختند. (چه دیدگاه‌ها و پیشنهاد‌هایی داشتند؟ در متن خبر بیاورید.)