fa-IR

لحظات شاد و پرهیجانی را در بازی گوسفند دیوانه تجربه کنید

۳۸/۱۵MB مصاحبه با مهدی پناهیان طراح بازی گوسفند دیوانه (Crazy Sheep)

با تشکر از وقتی‌که در اختیار مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا قرار داده‌اید، خودتان و استارت‌آپی که راه‌اندازی کرده‌اید را معرفی کنید.
من مهدی پناهیان طراح بازی گوسفند دیوانه (Crazy Sheep) هستم. ما دنبال بازی‌های در سبک Runner Platform بودیم و ازآنجایی‌که گروه ما به این بازی‌ها علاقه خاصی داشت تصمیم گرفتیم یک بازی به همین شکل اما برای سنین پایین‌تر جامعه طراحی کنیم و با یک تیم سه‌نفره طراحی این بازی را شروع کردیم.

ایده طراحی این بازی چطور به ذهنتان رسید؟
ایده این بازی از علاقه خودمان شروع شد. ما دوست داشتیم یک بازی به این سبک طراحی کنیم و با الگوبرداری از بازی‌های مشابه خارجی و خلاقیت خودمان تصمیم به طراحی بازی گوسفند دیوانه گرفتیم.

چند ماه است که مشغول به فعالیت هستید؟
نزدیک به ده ماه است که مشغول به فعالیت هستیم اما سه ماه دیگر لازم است تا روی این پروژه کار کنیم.

نحوه تأمین سرمایه مالی برای طراحی این بازی به چه شکل بوده است؟
تا به اینجا از پس‌انداز شخصی اعضای گروه استفاده‌شده است و در حال حاضر سرمایه‌گذاری نداشتیم.
 

با تشکر از شما و با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای استارت‌آپ بازی گوسفند دیوانه در فضای کارآفرینی کشور.
 
 

این گفتگو، مصاحبه «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» با استارت‌آپ بازی گوسفند دیوانه با همکاری تک‌تاکس در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ است.
 

بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به مدت چهار روز از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۴۲۰ شرکت حضور داشتند که دراین‌بین ۸۰ کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) برای معرفی محصولات و خدمات خود در نمایشگاه حاضر شدند. حضور پرشور استارت‌آپ‌ها برای اولین بار در این نمایشگاه وجه تمایز آن با برنامه‌های سال‌های قبل این نمایشگاه بود. این مهم فرصتی را برای «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» فراهم کرد تا از نزدیک با استارت‌آپ‌های مختلف به گفتگو بنشیند و روند فعالیت و وضعیت فعلی آن‌ها را بررسی کند.