برگزاری شانزدهمین رویداد ایده پارک همدان

خبر منقضی است
شانزدهمین رویداد ایده‌پارک با موضوع کسب‌و‌کار آموزشی سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ در دانشگاه فرهنگیان پردیس شهید مقصودی همدان برگزار شد و ۲۶ ایده مطرح و مورد ارزیابی داوران قرار گرفت.

در شانزدهمین رویداد ایده‌پارک که به همت پارک علم‌وفناوری استان همدان و با همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوای واحد همدان و دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، ۲۶ ایده‌پرداز خلاق به بیان و شرح ایده خود پرداختند و در پایان پس از اظهار نظر هیات داوران و اعلام رای حاضران در این رویداد از ۳ ایده برتر انتخاب و تقدیر شدند.

بر اساس آرای کسب شده توسط ایده‌پردازان نسیم محمدی با ایده‌ «طراحی‌های سریالی بر روی پوشاک و لوازم‌التحریر» رتبه اول را به خود اختصاص داد.  رتبه دوم به مصطفی حق‌مرادی‌نیا با ایده‌ «لگوی خلاقیت ذهنی کودکان و نوجوانان، ساخت وسایل ساده، جذاب و کاربردی» اختصاص یافت و رتبه سوم به حامد سوری با ایده‌ «طرح تحولی تربیت خلاق» رسید.

همچنین، از علی‌سا خدادادی با ایده «پلتفرم آموزش علوم پزشکی دکترشو» زلیخا کرمی با ایده‌ «اپلیکیشن آموزشی گیاهان در خانه» و فاطمه براتی ابراهیم‌زاده با ایده‌ «املارو بازی کن» تقدیر شد.