نشان سرآمد ملی ازآن شرکت دانش‌بنیان اصفهانی
دهمین جشنواره رسانه‌های دیجیتال به کار خود پایان داد

نشان سرآمد ملی ازآن شرکت دانش‌بنیان اصفهانی

آیین اختتامیه دهمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال کشور، شنبه ۲۲ اردیبهشت‌ ۱۳۹۷ در تبریز برگزار شد و از بین  ۳۸۰۰ اثر ارسالی به دبیرخانه این جشنواره، ۴۴ اثر برگزیده شدند و ۱۹ اثر نشان سرآمد دریافت کردند.

مجید شفیعی، دبیر دهمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال در آیین اختتامیه این جشنواره، اعلام کرد: جشنواره رسانه‌های دیجیتال در ۹ دوره گذشته خود به‌عنوان مهم‌ترین آوردگاه رسانه‌های دیجیتال پذیرای بیش از ۵۰ هزار اثر و ۶۰۰ برگزیده در بخش‌های مختلف رسانه‌های دیجیتال اعم از نرم‌افزار رسانه‌ای، بازی‌های رایانه‌ای، هنر دیجیتال، نرم‌افزارهای همراه و هوشمند و پایگاه‌های اینترنتی بوده است.

یکی از برگزیدگان بخش نرم‌افزارهای تلفن همراه این جشنواره، شرکت دانش‌بنیان بینش پژوهان فناور سپاهان، مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان است که موفق به کسب نشان ملی سرآمد برای محصول «هزار افسان» خود شد.

شرکت بینش پژوهان فناور سپاهان به‌عنوان نخستین تولیدکننده پلتفرم ساخت محتوای تعاملی در کشور همواره سعی داشته محصولاتی برای اعتلای سطح فرهنگی و دانش نسل جوان و علاقه‌مند کردن آنان به مطالعه و کتاب‌خوانی تولید و ارایه کند.

محصول اصلی این شرکت، کتابخانه‌ تعاملی دیجیتال با عناوین «هزار افسان» و «یار مهربان» است که در دهمین جشنواره بین‌المللی دیجیتال کشور، نرم‌افزار «هزار افسان» توانست در بخش نرم‌افزارهای تلفن همراه، نشان ملی سرآمد را دریافت کند. نسخه‌های اندروید و ویندوز این نرم‌افزار در حال حاضر از طریق گوگل پلی و یا وب‌سایت بینش پژوهان فناور قابل دریافت است.

شرکت دانش‌بنیان بینش ‏پژوهان  فناور سپاهان از سال ۱۳۹۶ در مرکز رشد تخصصی  ICT شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مستقر شده است.