در شهر اصفهان صورت گرفت؛

راه‌اندازی خدمات‌ اسنپ‌باکس و اسنپ‌بایک در اصفهان

این خبر تبلیغاتی است و نمی‌توانیم کار کنیم.

اسنپ‌باکس و اسنپ‌بایک، دو سرویس موتوری اسنپ، در شهر اصفهان فعال شدند و اکنون مردم این شهر می‌توانند برای جابه‌جایی بسته‌ یا سفر با موتور اسنپ بگیرند.

پس از خدمات‌رسانی سرویس درخواست خودروی اسنپ در حدود ۴۰ شهر ایران ازجمله اصفهان، اسنپ‌باکس واسنپ‌بایک نیز در این شهر فعال شد تا مردم اصفهان از خدمات سرویس‌های موتوری اسنپ بهره‌مند شوند و اکنون مردم این شهر می‌توانند برای جابه‌جایی بسته‌ یا سفر با موتور اسنپ بگیرند. به‌این‌ترتیب اصفهان پس از تهران و مشهد سومین شهری است که اسنپ‌باکس و اسنپ‌بایک در آن آغاز به کار می‌کنند.

کاربران اسنپ در شهر اصفهان می‌توانند همانند سرویس درخواست خودروی اسنپ، از طریق اپلیکیشن اسنپ از دو سرویس موتوری اسنپ‌باکس، ویژه ارسال بسته و اسنپ‌بایک، موتور ویژه مسافر استفاده کنند.

یکی از ویژگی‌های اصلی سامانه اسنپ این است که اگر کاربر به‌صورت روزانه ارسال‌های محدودی دارد، می‌تواند درخواست خود را از طریق اپلیکیشن اسنپ ثبت کند اما اگر کاربر برای کسب‌وکار خود نیاز دارد به‌طور هم‌زمان درخواست چند پیک موتوری داشته باشد باید از طریق پنل سازمانی اسنپ ثبت‌نام کند. به‌این‌ترتیب کسب‌وکار کاربر در اولویت قرار می‌گیرد. با پنل سازمانی اسنپ می‌توان به تعداد دلخواه و هم‌زمان درخواست اسنپ‌باکس داد.

خدمات‌_اسنپ‌باکس_در_اصفهان

خدمات_اسنپ‌بایک_در_اصفهان

اصفهان_شهر_کارآفرین

مرکز_توانمندسازی_کسب_و_کارهای_نوپا_فاوا_اصفهان