برگزیدگان هشتمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه شریف معرفی شدند

برگزیدگان هشتمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه شریف معرفی شدند

برگزیدگان مسابقه «استارت‌آپ تریگر۸ » پس از ۶ روز رقابت در دانشگاه صنعتی شریف معرفی شدند.

هشتمین استارت‌آپ تریگر دانشگاه صنعتی شریف به همت مرکز کارآفرینی، شتاب‌دهنده شریف، مرکز رشد و پارک علم و فناوری شریف طی روزهای ۱۶ تا ۲۱ اردیبهشت از ساعت ۸ تا ۱۸ در دانشگاه صنعتی شریف برگزار شد و با معرفی برترین‌های این دوره به کار خود پایان داد.

«استارت‌آپ تریگر۸ » یک رویداد آموزشی -رقابتی فشرده به مدت ۶ روز با هدف ایجاد یک محیط سازنده برای خلق و پرورش ایده‌های کارآفرینانه است و در این رویداد آموزش‌های ضروری برای تبدیل ایده به یک استارت‌آپ در کارگاه‌های آموزشی به شرکت‌کنندگان ارایه می‌شود.

سن شرکت‌کنندگان در این مسابقه ۱۹ تا ۳۸ سال است و این رویداد دریچه‌ای برای افرادی است که می‌توانند توانایی‌های خود را معرفی کنند که در پایان این مسابقه ۳ تیم برگزیده می‌شوند.

در ۴ روز ابتدایی رویداد، ۴ کارگاه برای شرکت‌کنندگان تدارک دیده‌شده بود و در این مدت آن‌ها فرصت داشتند تا با افراد توانمند و ایده‌های دیگران آشنا شوند و در پایان ۴ روزه شرکت‌کنندگان همراه با متخصصان کسب‌وکار در فضایی ویژه دورهم جمع شدند و فرصت برای مشورت بحث‌های سازنده و تیم‌سازی فراهم شد.

بر اساس اعلام روابط عمومی دانشگاه شریف، محسن باقریان، مصطفی الوندیان و فاطمه جعفرزاده با موضوع «رصد و پایش الگوی آسم» رتبه اول، مهرزاد ازقندی، نیما مدرس احمدی، محمدرضا طیران و مجید کاشانی با موضوع «سامانه هوشمند تغییر و ارتقای سلامت جامعه» رتبه دوم و امیرمحمد سوری، سعید آزادیان و آریانا سلطانی امیرمحمد وکیلی با موضوع «طرح توریست پزشکی» رتبه سوم دوره هشتم استارت‌آپ تریگر شریف را از آن خود کردند.