بازدید معصومه ابتکار از نمایشگاه توانمندی‌های زنان استان هرمزگان

نمایشگاه «توانمندی زنان، حمایت از کالای ایرانی، اشتغال پایدار» با حضور معصومه ابتکار، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و فریدون همتی، استاندار هرمزگان در محل اداره کل فنی و حرفه‌ای استان هرمزگان گشایش یافت.

معصومه ابتکار معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده سه شنبه ۱۸ اردبهشت ۱۳۹۷ در سفر به بندرعباس از نمایشگاه توانمندی‌های زنان استان هرمزگان بازدید و قدردانی کرد.

نمایشگاه دستاوردها و توانمندی‌های زنان استان هرمزگان به همراه مدیران زیر‌مجموعه و جمعی از مسئولان استانی و اهل رسانه افتتاح شد.

این نمایشگاه با حضور صندوق کارآفرینی امید و صنایع زیر مجموعه ۱۲ دستگاه دولتی و برپایی ۲۶ غرفه از سوی اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری هرمزگان در سالن نمایشگاه اداره کل فنی حرفه‌ای هرمزگان برپا شده است.

در حاشیه نما‌یشگاه توانمندی‌های زنان هرمزگان حضور ۲۰ بانوی هرمزگانی از فعالان صندوق کارآفرینی امید هرمزگان در این نمایشگاه، موجب قدردانی معصومه ابتکار از صندوق کارآفرینی امید هرمزگان شد.

معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده گفت: دنیا به پیشرفت زنان ایرانی در عرصه هنر به خصوص در عرصه صنایع دستی اذعان دارد، درخشیدن کاردان‌ها و هنرمندان زن قابل تقدیر بوده و البته باید بدانیم این روال در عرصه‌های دیگر هم طی شده است.

او افزود: هنرنمایی و توانمندی‌های زنان هرمزگانی در عرصه هنرهای دستی قابل توجه و قدردانی است.  

این نمایشگاه روزهای ۱۸ و ۱۹ اردیبهشت برای بازدید عموم آزاد بود.