دوره‌‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره فن‌آفرینی شیخ‌بهایی آغاز شد

دوره‌‌های آموزشی چهاردهمین جشنواره فن‌آفرینی شیخ‌بهایی آغاز شد

دوره آموزشی بوم مدل کسب‌وکار به‌عنوان اولین دوره آموزشی چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ‌ بهایی، چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار می‌شود.

یکی از مهم‌ترین برنامه‌های موردنظر چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی، اجرای دوره‌های آموزشی با هدف ارتقای توان مذاکره صاحبان ایده با سرمایه‌گذاران و افزایش تعداد مذاکرات موفق سرمایه‌گذاری است. این دوره‌های آموزشی پس از افزایش حضور سرمایه‌گذاران در سیزدهمین دوره جشنواره ملی شیخ‌ بهایی که اردیبهشت‌ماه سال گذشته برگزار شد و همچنین به‌دلیل ضرورت آشنایی بیشتر کارآفرینان با اصول مذاکره با سرمایه‌گذاران برنامه‌ریزی شده است که از اردیبهشت تا مردادماه ۱۳۹۷ در فواصل زمانی مشخص و با امکان پخش زنده در بستر وب برای تمامی شرکت‌کنندگان و علاقه‌مندان سراسر کشور برگزار می‌شود.

دوره‌ها با موضوعات مختلف از جمله آشنایی با مدل‌های کسب‌وکار، اکوسیستم‌های کارآفرینی، روش‌های تأمین منابع مالی و نیز نحوه ارتباط با سرمایه‌گذار برگزار می‌شود.

چهاردهمین جشنواره ملی فن‌آفرینی شیخ بهایی و چهارمین المپیاد ملی طرح کسب‌وکار دانشجویی، دی‌ماه سال جاری توسط شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برگزار خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام به پرتال جشنواره مراجعه کنند.
ثبت‌نام در دوره آموزشی بوم مدل کسب‌وکار نیز از طریق وب‌سایت ایونت سنتر انجام می‌شود.