تداوم همکاری برای توانمندسازی کسب‌و‌کارهای نوپا در هرمزگان

تداوم همکاری برای توانمندسازی کسب‌و‌کارهای نوپا در هرمزگان

نشست مشترک پارک علم‌ و‌ فناوری هرمزگان و اداره کل ارتباطات و فناوری‌ اطلاعات استان هرمزگان با هدف بررسی فعالیت‌های انجام شده طی سال گذشته، سه‌شنبه ۱۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ در دفتر اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات هرمزگان برگزار شد.

در این جلسه  مهدی عسکری‌زاده، مدیر کل ارتباطات‌‌ و‌ فناوری‌ اطلاعات استان هرمزگان ، علیرضا نصیری، معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم‌ و‌ فناوری هرمزگان و حسین رییسی، مدیر مرکز نوآوری پارک علم‌ و‌ فناوری هرمزگان حضور داشتند.

معاون فناوری و پشتیبانی پارک علم‌ و‌ فناوری هرمزگان در این نشست گزارشی از فعالیت‌های انجام شده پارک علم‌ و‌ فناوری در خصوص کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا ارایه کرد.

وی با بیان اینکه همکاری مشترک با اداره کل ارتباطات استان هرمزگان در زمینه حمایت از فناوران و استارت‌آپ‌های این حوزه نتیجه خوبی در پی داشته است،اظهار کرد: موفقیت کسب‌و‌کارهای نوپا مستلزم حمایت دولتی و پشتکار خود افراد صاحب ایده است که ما به سهم خود در کنار اداره کل ارتباطات اقداماتی را انجام داده ایم.

وی ابراز امیدواری کرد، در ادامه مسیر فعالیت نیز عملکرد بهتری در این زمینه صورت گیرد.

در این نشست مهدی عسکری‌زاده مطالبی را در این زمینه مطرح کرد و گفت: در تلاش هستیم اکوسیستمی شکل بگیرد که اشتغال مبتنی بر فناوری اطلاعات رونق یابد که با شکل‌گیری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا می توان امیدوار بود که با استفاده از پتانسیل نیروی کارآمد به این هدف برسیم.

وی افزود: پرداختن به حوزه کسب‌و‌کار و رشد فعالیت‌های پژوهشی در حوزه فاوا جهت رشد و شکوفایی کسب‌و‌کارهای نوپا است.

وی نیز ابراز امیدواری کرد: همکاری دو طرف به شکوفایی استارت‌آپ های حوزه کسب‌و‌کارهای نوپا بیانجامد.

حسین رییسی، مدیر مرکز نوآوری پارک علم‌ و‌ فناوری هرمزگان نیز به رویداد‌های برگزار شده از سوی این مرکز با همکاری اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات و مرکز توانمند‌سازی و تسهیل‌‌گری کسب‌و‌کارهای نوپا اشاره کرد و گفت: در این زمینه چند رویداد ایده‌شو برگزار شده که امیدواریم امسال نیز طبق برنامه پیش‌بینی شده فعالیت‌ها انجام شود.