نام‌نویسی الکامپ از ۲۳ اردیبهشت آغاز می‌شود

نام‌نویسی الکامپ از ۲۳ اردیبهشت آغاز می‌شود

نام‌نویسی متقاضیان حضور در بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) از ۲۳ اردیبهشت آغاز می‌شود و تا سوم خرداد ۱۳۹۷ ادامه خواهد یافت.

در نخستین جلسه کمیته اجرایی الکامپ بیست و چهارم رضا حیدری، محمد ثروتی، حسن هاشمی، آرش برهمند، سهیل مظلوم، سید علی آذرکار و حسام آرمندهی به عنوان اعضای کمیته اجرایی الکامپ این دوره انتخاب شدند.

طبق تقسیم وظایف انجام شده میان اعضای کمیته اجرایی، مهدی حیدری به عنوان مدیر اجرایی الکامپ بیست و چهارم انتخاب شد. حسن هاشمی مسئولیت هماهنگی نظام‌های استانی و سید علی آذرکار نیز مسئولیت هماهنگی در استان تهران را بر عهده گرفت. حسام آرمندهی انجام وظایف اجرایی دو بخش الکام گیمز و الکام ترندز را پذیرفت. هماهنگی استارت‌آپ‌ها برای حضور در سالن الکام استارز نیز به آرش برهمند سپرده شد. محمد ثروتی به عنوان مسئول توسعه بازار انتخاب شد و انجام هماهنگی‌های لازم برای سالن دولت الکترونیک بر عهده سهیل مظلوم گذاشته شد.

کمیته اجرایی، پنجم خرداد ۱۳۹۷ را برای شروع جانمایی شرکت‌هایی که مرحله نام‌نویسی را در موعد مقرر به انجام رساندند، در نظر گرفته است که به ترتیب اولویت نام‌نویسی جانمایی انجام می‌شود.

بیست و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ)، امسال ششم تا نهم مرداد ۱۳۹۷ در محل دایمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد.