هشتمین دورهمی استارت‌آپی کارآغازیان اصفهان برگزار شد
با حضور فعالان استارت‌آپی اصفهان

هشتمین دورهمی استارت‌آپی کارآغازیان اصفهان برگزار شد

هشتمین دورهمی استارت‌آپی کارآغازیان اصفهان با حضور اعضای گروه سایت‌های ایران رادا، پنج‌شنبه ۱۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در فضای کار اشتراکی چارسوق برگزار شد. 

کارآغازیان یک دورهمی هفتگی با حضور صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین و فعالان استارت‌آپی در کنار علاقه‌مندان کارآفرینی و کسب‌وکار است که پنج‌شنبه هر هفته به میزبانی یکی از صاحبان کسب‌وکارهای آنلاین  برگزار می‌شود.

در این رویداد فعالان و استارت‌آپ‌های کسب‌وکارهای آنلاین به انتقال تجارب، پرسش و پاسخ، گپ و گفت می‌پردازند و علاقه‌مندان به آغاز یک کسب‌وکار آنلاین می‌توانند شبکه‌سازی و تیم‌یابی کنند. دورهمی کارآغازیان چندی است که در شهرهای مختلف ایران ازجمله در شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، تبریز، کرج، ارومیه، اردبیل، قم، کرمان، یزد، شهرکرد و مریوان برگزاری می‌شود و مورد استقبال فعالان این حوزه قرار گرفته است.

در هشتمین دوره از برگزاری این دورهمی، نمایندگان گروه ایران رادا در اصفهان، به بیان تجربیات خود در راه‌اندازی کسب‌وکار، چالش‌ها و موانع پیش‌روی کسب‌وکارهای آنلاین و اینترنتی و آینده این نوع از کسب‌وکارها در کشور پرداختند. ایران رادا یک گروه تخصصی در حوزه طراحی سایت، سئو و بهبود رتبه الکسا وب‌سایت است.