قدردانی از واحدهای فناور برتر اصفهان در یازدهمین جشن مراکز رشد
در شهرک علمی و تحقیقاتی برگزار شد

قدردانی از واحدهای فناور برتر اصفهان در یازدهمین جشن مراکز رشد

یازدهمین جشن پایان دوره مراکز رشد و تقدیر از واحدهای فناور برتر مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان دوشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ با حضور قدرت‌الله نوروزی شهردار اصفهان، مسعود صرامی مدیرعامل سیتی سنتر اصفهان و هیات رییسه شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و شرکت‌های دانش‌بنیان مستقر در این شهرک برگزار شد.

جشن پایان دوره مراکز رشد و تقدیر از واحدهای فناوری برتر هرساله در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان و باهدف تقدیر از واحدهای نمونه مستقر در این شهرک برگزار می‌شود.

محمدجواد امیدی، معاون توسعه فناوری شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان، در ابتدای در خصوص فرآیند ارزیابی شرکت‌ها گفت: بخشی از مأموریت شهرک علمی و تحقیقاتی، حمایت از شرکت‌های نوپا و رشد و توسعه آن‌ها است که در همین راستا علاوه بر خدمات و سرویس‌هایی که به این شرکت‌ها ارایه می‌کند، وظیفه ارزیابی این شرکت‌ها را نیز به عهده دارد که از مهرماه ۱۳۹۵ تا مهرماه ۱۳۹۶ این ارزیابی در دو بخش مرکز رشد و پارک علم و فناوری شیخ بهایی انجام شد.

امیدی در ادامه تصریح کرد: هدف از این ارزیابی هرساله این بوده است که روند رشد شرکت‌ها به‌طور کامل بررسی شود و نکات لازم جهت ارتقا تذکر داده شود، همچنین وضعیت ادامه حضور شرکت‌ها ارزیابی و پایش می‌شود، شرکت‌های برتر شناسایی می‌شوند و شرکت‌هایی که نیازمند دریافت اعتبارات خدماتی و تسهیلات خاص می‌باشند، بر اساس فعالیت‌ها، دستاوردها و نیازهایی که دارند بررسی می‌شوند.

او همچنین اعلام کرد: در این ارزیابی ۱۰۲ واحد فناور در مرکز رشد در سه گروه کمتر از یک، بین یک سال تا دو سال و بیش از ۲ سال استقرار و ۱۲۳ شرکت در پارک علم و فناوری شیخ بهایی بر اساس شاخص‌های معین مورد ارزیابی قرار گرفتند.

در یازدهمین دوره از این مراسم از ۱۳ واحد فناور مستقر در مراکز رشد و ۵ شرکت فناور مستقر در پارک علم و فناوری شیخ بهایی تقدیر شد که دراین‌بین، سه شرکت حوزه فناوری اطلاعات و ارتباط (IT) نیز جزو ۱۳ شرکت برتر در سال گذشته معرفی شدند:

شرکت توسعه تجارت آواتاج به مدیریت محمدرضا شیخ بهایی برترین واحد فناوری مرکز رشد ICT  و رتبه سوم  در کل مراکز رشد شهرک در گروه کمتر از یک سال استقرار؛

شرکت فنی و مهندسی آینده‌سازان پردازش امن به مدیریت احسان مهدوی برترین واحد فناور مرکز رشد ICT  رتبه دوم مشترک در کل مراکز رشد شهرک در گروه بین یک تا دو سال استقرار؛

شرکت مهندسی یکتا ره‌آورد ژینوس به مدیریت منصور بشیرنیا برترین واحد فناور مرکز رشد ICT در گروه بیش از دو سال استقرار.