بیست‌وسومین رویداد بانی تهران برگزار می‌شود
با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری

بیست‌وسومین رویداد بانی تهران برگزار می‌شود

بیست‌وسومین رویداد بانی تهران با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی ۲۳ اردیبهشت‌ ۱۳۹۷برگزار می‌شود.

«بیست‌وسومین رویداد بانی تهران» یکشنبه ۲۳ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۲۰: ۳۰ در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود. مهمان این دوره رضا اربابیان، موسس استارت‌آپ شیپور خواهد بود.

بانی تلاشی برای مشاهده سبک زندگی و طرز فکر بانیان کشور و ترویج روحیه کارآفرینی است. رویداد بانی با تولید محتوای ناب آموزشی و فضای شبکه‌سازی به راه‌اندازی کسب‌وکارها و استارت‌آپ‌ها کمک می‌کند.

استارت‌آپ گرایند تهران یک رویداد گروهی بود که با همراهی تمام اعضای تیم و مخاطبانش، توانست ۱۶ برنامه را برگزار کند. در این رویدادها افرادی که درواقع بانی ایجاد یک کسب‌وکار و ارزش‌آفرین محسوب می‌شدند، از فرازوفرودهای راه گفتند و تجربه خود را با دیگران شریک شدند.

این کار مانند هر تجربه کاری دیگری سختی‌هایی را با خود به همراه داشت که درنهایت اعضای تیم را بر آن داشت تا با تغییر نام و قالب این برنامه‌ها بر این مشکلات چیره شوند و راه خود را ادامه دهند. «بانی» نام جدیدی است که برای ادامه این راه انتخاب‌شده است. «بانی» می‌خواهد فرصتی برای مشارکت در ایده‌های جدید باشد.

بیست و سومین رویداد بانی تهران با حمایت مرکز شتابدهی نوآوری پارک فناوری پردیس معاونت علمی، ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ در مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود.