آشنایی بوشهری‌ها با شیوه‌های آنلاین فروش محصولات هنری

آشنایی بوشهری‌ها با شیوه‌های آنلاین فروش محصولات هنری

 کارگاه آموزشی «شیوه‌های جدید فروش محصولات هنری» دوشنبه ۱۰ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در مرکز رشد جامع پارک علم و فناوری خلیج فارس برگزار شد.

در این کارگاه آموزشی که با استقبال فعالان حوزه فرهنگ و هنر و دانشجویان رشته‌های هنری رو‌به‌رو شد، مجید امانی توپچلار، مدرس و مشاور بازاریابی، در مورد شیوه‌های جدید فروش آثار و محصولات بخش فرهنگ و هنر توضیحاتی ارایه کرد. او گفت: بسیاری از فعالان در حوزه فرهنگ و هنر به‌دلیل عدم آشنایی کافی با شیوه‌های جدید فروش، قادر به ارایه محصولات خود به بازار نیستند. و این عامل باعث عدم ‌موفقیت لازم و حتی نابودی آن کسب‌وکار می‌شود.

امانی توپچلار در ادامه در مورد برخی وب‌سایت‌های فروش آثار هنری صحبت کرد. او با مثال چند استارت‌آپ موفق در زمینه فروش این آثار افزود: برای موفقیت در فروش، یک استارت‌آپ باید به مشتریان ارزش جدیدی ارایه دهد و با این کار، خود را با دیگر استارت‌آپ‌های موفق در این حوزه متمایز کند در غیر این‌صورت در فروش محصولات موفق نخواهد بود.

در بخش پایانی، برخی شرکت‌کنندگان ایده‌های خود را در زمینه فروش محصولات هنری بیان کردند و در مورد مزیت‌ها و کاستی‌های ایده خود به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.