fa-IR
قدردانی از کارآفرین برتر فناوری اطلاعات زنجان
دوازدهمین جشنواره تجلیل از کارآفرینان برتر استان برگزار شد

قدردانی از کارآفرین برتر فناوری اطلاعات زنجان

مراسم تجلیل از کارآفرینان نمونه استان زنجان ۹ اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۷ در سالن همایش‌های اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی زنجان برگزار شد. 

در این مراسم که مدیران استانی و جمعی از کارآفرینان برتر استان از جمله کارآفرینان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات حضور داشتند، آیت‌الله شیخ‌علی خاتمی، امام جمعه زنجان اظهار کرد: استان زنجان از معدود استان‌هایی است که هیچ کالای مصرفی را وارد نمی‌کند و تنها برای مواد اولیه و ماشین‌آلات بخش تولید واردات دارد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان بابیان اینکه در جشنواره کارآفرینان نمونه برتر ۱۲۶ نفر از ۲۵۵ نفر ثبت‌نام کننده به مرحله دوم راه پیداکرده بودند، گفت: درنهایت نیز ۱۰ بنگاه برتر استان در زمینه کارآفرینی انتخاب شدند که از شورای سیاست‌گذاری تأییدیه گرفتند.

در بخش پایانی سخنرانی‌ها اسدالله درویش امیری، استاندار زنجان بابیان اینکه عامل اصلی محیط تولید، کارفرما و سرمایه وی محسوب می‌شود، گفت: سرمایه‌گذار با ثروت و سرمایه‌اش در تولید به‌نوعی فداکاری می‌کند.

درویش امیری در ادامه بابیان اینکه پول درآوردن و چند برابر کردن ثروت سرمایه‌گذار بدون تولید و با سودهای کلان بانکی امروز کار بسیار آسان‌تری نسبت به تولید است، گفت: امسال سال حمایت از تولید داخل بوده و مغز متفکر مهندسی ما و بدنه مهندسی در حوزه تولید در این راستا بسیار موثر و اثرگذار است.

درویش امیری اضافه کرد: از متخصصان انتظار داریم که کالای باکیفیت تولید شود و بخش مهم و موثر در تولید دارا بودن تکنولوژی و ابزار روز است.

او با اشاره به اینکه ما باید در این سال با دقت و حساسیت بیشتری کار انجام دهیم، ابراز کرد: در سال ۱۳۹۶ از کارهای مهمی که در استان صورت گرفت تجهیز و نوسازی مراکز فنی حرفه‌ای استان زنجان بود.

در ادامه مراسم از کارآفرینان نمونه استان زنجان تجلیل شد که در حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز از بهروز عباس‌زاده، مدیر شرکت پارس فرانگر به عنوان کارآفرین برتر حوزه فناوری‌ اطلاعات تجلیل به عمل آمد.