بازدید دانشجویان جهاد دانشگاهی از خانه استارت‌آپ اهواز

بازدید دانشجویان جهاد دانشگاهی از خانه استارت‌آپ اهواز

دانشجویان جهاد دانشگاهی خوزستان از خانه استارت‌آپ اهواز بازدید کردند.

در این نشست که ۹ اردیبهشت‌ماه ۹۷ برگزار شد جمشید افشانی، معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان به معرفی پارک علم و فناوری خوزستان پرداخت و گفت: پارک علم و فناوری خوزستان شرایط را ایجاد کرده تا شرکت فعال در حوزه‌های مختلف بتوانند در کنار هم فعالیت داشته و ضمن این‌که از دانش هم بهره می‌برند، می‌توانند فضایی خوب برای خود در بازار برنامه‌ریزی کرده و به دست بیاورند.

معاون فناوری پارک علم و فناوری خوزستان ادامه داد: برهمین اساس ما مجموع شرکت های عضو پارک علم و فناوری را به ۶ کنسرسیوم تقسیم کردیم که در حوزه‌های مختلف چون نفت، گاز و پتروشیمی، آی‌سی‌تی، مشاوره و آموزش، برق و الکترونیک، کشاورزی و منابع طبیعی و استارت‌آپ تقسیم کرد.

جمشید افشانی بیان کرد: خانه استارت‌آپ اهواز که از نیمه دوم اسفند‌ماه ۹۶ کار خود را شروع کرد محل مناسبی است تا یک استارت‌آپ بتواند به‌طور رایگان عضو شده و از خدمات آن استفاده کند که خوشبختانه تا‌کنون توانستیم بستر خوبی برای استارت‌آپ‌ها در شهرستان اهواز ایجاد کنیم.

او ادامه داد: در خانه استارت‌آپ اهواز ما می‌خواهیم محیطی فراهم آوریم که ایده‌پردازان، متخصصان و سرمایه‌گذاران در کنار هم به یک مدل مناسب از کسب‌و‌کار مبتنی بر تکنولوژی خود برسند.

در این بازدید دانشجویان از محل خانه استارت‌آپ اهواز بازدید و با روند ثبت‌نام و فعالیت در این خانه آشنا شدند.