fa-IR
همکاری آموزش‌وپرورش هرمزگان برای گسترش کسب‌و‌کارهای نوپا

همکاری آموزش‌وپرورش هرمزگان برای گسترش کسب‌و‌کارهای نوپا

مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان از گسترش همکاری مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا در حوزه دانش‌آموزی خبر داد.

حسین رییسی در نشست مشترک با «مریم محرم خانی، مدیر پژوهش سرای دانش‌آموزی ناحیه یک و مرجان شاهین زاده، مدیر پژوهش سرای دانش‌آموزی ناحیه دو آموزش‌وپرورش هرمزگان» گفت: پارک علم و فناوری هرمزگان و مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا همکاری مشترک خود را در راستای گسترش فعالیت‌ها و ترغیب علاقه‌مندان برای فعالیت در این حوزه آغاز کرده‌اند و تسهیلات مناسبی به علاقه‌مندان این حوزه پرداخت می‌شود.

مدیر مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان افزود: یکی از حوزه‌هایی که می‌تواند به‌صورت پایه‌ای به کمک این بخش بیاید مشارکت آموزش‌وپرورش در این حوزه است.

به گفته رییسی، مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان و پژوهش سرای دانش‌آموزی همکاری‌های مشترکی داشته‌‌اند که موفقیت‌آمیز هم بوده است و انتظار داریم در زمینه کسب‌و‌کارهای نوپای فاوا هم این همکاری به نتیجه برسد.

«مریم محرم خانی و مرجان شاهین زاده» مدیر پژوهش سراهای دانش‌آموزی ناحیه یک و دو نیز ابراز امیدواری کردند بتوانیم در این زمینه هم فعالیت‌های موفقیت‌آمیز و نتیجه بخشی داشته باشیم.