fa-IR
رویداد ملی «فناوری‌های تقاضامحور طبری» برگزار می‌شود

رویداد ملی «فناوری‌های تقاضامحور طبری» برگزار می‌شود

رییس پارک علم و فناوری مازندران از برگزاری رویداد ملی فناوری‌های تقاضامحور طبری خبر داد.

علی معتمدزادگان اظهار کرد: این رویداد ملی در راستای تولید ناب در شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان، برای رفع نیاز و کمک به ارتقای سطح فناوری شرکت‌های صنعتی با حمایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ در مازندران برگزار می‌شود.

او افزود: داوری و ارزیابی فناوری و ایده‌های دریافتی این رویداد ملی فناورمحور با کمک شرکت‌های سرمایه‌گذار انجام می‌گیرد.

رییس پارک علم و فناوری مازندران تصریح کرد: در بخش نخست پس از ارزیابی کامل فناوری‌های ثبت شده در رویداد، ۱۰ فناوری برتر انتخاب شده و در Tech show با نام TechnoTex فناوری خود را معرفی می‌کنند.

او گفت: در بخش دوم در فضایی به نام Forum tech بین شرکت‌های استارت‌آپی و شرکت‌های صنعتی حامی رویداد، مذاکراتی با هدف برقراری ارتباط در قالب فرمت‌های مختلفی مانند B2B ، تحقیق و توسعه مشترک و فروش فناوری برگزار می‌شود.

معتمدزادگان تصریح کرد: «رویداد ملی فناوری‌های تقاضا محور طبری» در ۵۰ فناوری و با محوریت فناوری‌های نوین در مکانیزه‌کردن صنعتی، صنایع تبدیلی کشاورزی، زیست‌محیطی، ریخته‌گری، کشاورزی با اولویت برنج، صنایع غذایی با اولویت لبنی، بهینه‌سازی مصرف انرژی و صنعت پلیمر با کاربری بسته‌بندی مواد غذایی و صنایع خودروسازی برگزار می‌شود.

او اظهار کرد: مهلت ارسال آثار تا ۳۰ اردیبهشت‎ ۱۳۹۷ تمدید شده است و متقاضیان برای دریافت اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت ایوند مراجعه کنند.

رییس پارک علم وفناوری مازندران اظهار امیدواری کرد با اجرای این رویداد پل ارتباطی خوبی بین ایده‌پردازان، فناوران و شرکت‌های نوپای دانش‌بنیان کشور و شرکت‌های بزرگ صنعتی برقرار شود و در جهت گسترش و ترویج تولید ناب در شرکت‌های استارت‌آپی کشور تاثیری مثبت داشته باشد.