fa-IR

سفری راحت را با خدمات «پین تا پین» تجربه کنید

۵۳/۱۷MB مصاحبه با محمدحسین رفعت نژاد مدیر توسعه کسب‌وکار پین تا پین

با تشکر از وقتی‌که در اختیار مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا قرار داده‌اید، خودتان و استارت‌آپی که راه‌اندازی کرده‌اید را معرفی کنید.
من محمدحسین رفعت نژاد مدیر توسعه کسب‌وکار پین تا پین هستم. پین تا پین سامانه رزرو آنلاین هتل است. قصد داریم مفهوم سفر را بیشتر به مردم انتقال دهیم مثلاً به جزیره کیش و جاذبه‌های دیدنی آن اشاره می‌کنیم. با این روش کاربران را ترغیب به سفر می‌کنیم و برای آن‌ها شرایط لازم برای سفر را فراهم می‌کنیم که شامل هتل و هواپیما در بهترین سطح قیمت است. در حال حاضر دو الی سه ماه است به‌طور رسمی پین تا پین راه‌اندازی شده است. ایده این کسب‌وکار از نوع ایده‌های منحصربه‌فرد نیست و مشابه این مدل کسب‌وکار را سایت‌های خارجی معروفی مثل بوکینگ هم دارند اما پین تا پین سامانه‌ای را متناسب با نیاز مردم ایران فراهم کرده است. این کار حجم عملیات بالایی دارد و باید تیمی قوی در این کار حضور داشته باشد. در حال حاضر هم یک تیم منسجم در پین تا پین هستیم و همه ما روزی ۱۲ تا ۱۳ ساعت کار می‌کنیم و در این سه ماه گذشته هم توانستیم خیلی خوب رشد کنیم و نمایشگاه الکامپ هم بستر خوبی بود تا بتوانیم ظرفیت‌های خود را در آن معرفی کنیم. در آینده قصد داریم نسخه انگلیسی سایت را عرضه کنیم و هتل‌های خارجی و بخش پرواز هم به این سامانه اضافه کنیم. سعی کردیم یک بسته کاملی برای پیشنهاد به کاربران عرضه کنیم و با یک پشتیبانی آنلاین و ۲۴ ساعته با مشتریان خود در ارتباط باشیم.

از چه سیاست‌هایی برای جذب کاربران استفاده می‌کنید و از چه کانال‌هایی با مشتریان خود در ارتباط هستید؟
بخشی از این ارتباط از طریق کانال‌های آنلاین است که از تبلیغات آنلاین استفاده می‌کنیم. سعی می‌کنیم با افزایش کیفیت خدمات خود باعث رضایت مشتریان شویم چون وقتی از خدمات ما استفاده کنند و سطح کیفیت کار را مشاهده کنند تصمیم می‌گیرند در دفعات بعد هم از آن استفاده کنند. سعی می‌کنیم از طریق حضور در نمایشگاه‌های مختلف هم خود را معرفی کنیم. با حضور در دانشگاه‌ها و معرفی خود به قشر جوان و دانشجویان هم تلاش می‌کنیم تا آن‌ها را به استفاده از این سامانه ترغیب کنیم. در بازار سنتی هم فعال هستیم و با آژانس‌های مسافرتی در ارتباطیم و گاهی اوقات این آژانس‌ها مشتریان ما هستند و از خدمات سامانه پین تا پین استفاده می‌کنند.

با تشکر از شما و با آرزوی موفقیت هر چه بیشتر برای استارت‌آپ پین تا پین در فضای کارآفرینی کشور.

 پین تا پین: http://pintapin.com 

 

این گفتگو، مصاحبه «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» با پین تا پین با همکاری تک‌تاکس در بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ است.
 

بیست‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ به مدت چهار روز از ۲۳ تا ۲۶ آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد. در این نمایشگاه بیش از ۴۲۰ شرکت حضور داشتند که دراین‌بین ۸۰ کسب‌وکار نوپا (استارت‌آپ) برای معرفی محصولات و خدمات خود در نمایشگاه حاضر شدند. حضور پرشور استارت‌آپ‌ها برای اولین بار در این نمایشگاه وجه تمایز آن با برنامه‌های سال‌های قبل این نمایشگاه بود. این مهم فرصتی را برای «مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا» فراهم کرد تا از نزدیک با استارت‌آپ‌های مختلف به گفتگو بنشیند و روند فعالیت و وضعیت فعلی آن‌ها را بررسی کند.