معرفی نفرات برگزیده استارت‌آپ ویکند بندرعباس

معرفی نفرات برگزیده استارت‌آپ ویکند بندرعباس

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از معرفی نفرات برگزیده دومین رویداد استارت‌آپ ویکند در بندرعباس خبر داد و گفت: هفتاد ایده‌پرداز به مدت سه روز در بندرعباس به رقابت پرداختند.

علی فتی امروز در جمع خبرنگاران از برگزاری دومین استارت‌آپ ویکند توسط مرکز نوآوری پارک علم و فناوری هرمزگان و با همکاری شهرداری بندرعباس خبر داد و اظهار داشت: ایده‌پردازان با طرح ایده‌های خود در موضوعات شهری تلاش کردند تا سهمی در فناوری و توسعه شهری داشته باشند.

وی از انتخاب ۱۱ ایده برتر از بین ایده‌های مطرح‌شده در این رویداد خبر داد و بیان داشت: این یازده تیم در قالب تخصص‌های مختلف و با راهنمایی مربیان تخصصی نسبت به پرورش ایده اقدام کردند.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان با اشاره به اینکه این رویداد کمک شایانی به خلق ایده‌های جدید می‌کند گفت: ایده‌های مطرح‌شده در این رویداد می‌توانند در راستای توسعه فناوری‌ها به‌ویژه در حوزه خدمات شهری مؤثر باشند.

فتی گفت: پس از سه روز فعالیت شرکت‌کنندگان و داوری طرح‌ها توسط متخصصان، از بین ۱۱ تیم سه برگزیده انتخاب شدند.

وی از شرکت ۱۱ تیم در قالب ایده‌های؛ گیفت لاین، فانتامال، یک روز، بی‌معطلی، فلامینگو، جاکفشی، تاکسی آنلاین، QR گردی، پارکینگ من، پشتیبان شهروند، project price خبر داد و گفت: در پایان، سه ایده گیفت لاین، یک روز و فانتامال با نظر داوران به ترتیب اول تا سوم شدند.

رئیس پارک علم و فناوری هرمزگان از آمادگی حمایت پارک علم و فناوری هرمزگان از تمامی تیم‌های حاضر در این رویداد خبر داد و ابراز داشت: این رویدادها باعث می‌شود تا شهروندان مشارکت بیشتری در توسعه استان هرمزگان و کشور داشته باشند.