fa-IR
جذب سرمایه‌گذار برای طرح‌های استارت‌آپی حوزه نفت

جذب سرمایه‌گذار برای طرح‌های استارت‌آپی حوزه نفت

مرکز فن‌بازار ملی ایران با همکاری شرکت ملی گاز نهمین استارت‌آپ دمو در حوره نفت و گاز و صنایع وابسته را با هدف جذب سرمایه‌گذار برگزار می‌کند.

مرکز فن‌بازار ملی ایران با همکاری شرکت ملی گاز ایران و با حمایت پارک فناوری پردیس به‌ منظور جذب سرمایه برای شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌های فعال در صنعت گاز و با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، نهمین رویداد استارت‌آپ دمو (Start-up Demo) را در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته برگزار می‌کند.

رویداد استارت‌آپ دمو (Start-up Demo) ۱۸ اردیبهشت‌  ۱۳۹۷ همزمان با بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌های این حوزه برگزار خواهد شد.

هدف اصلی این رویداد مذاکره مستقیم و رو در روی صاحبان ایده و استارت‌آپ‌ها با سرمایه‌گذاران است که در دو بخش عمومی (شامل ارایه استارت‌آپ‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها) برگزار می‌شود و استارت‌آپ‌ها می‌توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران دسترسی داشته باشند.

سرمایه‌گذاران نیز پس از برگزاری جلسات خصوصی، بررسی استارت‌آپ‌ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و غیره به ارزیابی آنها می‌پردازند و برای سرمایه‌گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.