اختتامیه نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند با موضوع فرهنگ و فناوری در قم برگزار شد

اختتامیه نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند با موضوع فرهنگ و فناوری در قم برگزار شد

مراسم اختتامیه نخستین رویداد استارت‌آپ ویکند قم با موضوع فرهنگ و فناوری شامگاه جمعه در سالن همایش‌های بین‌المللی شهرداری قم با حضور حسین اخوان، رئیس پارک و علم و فناوری قم و بهروز مینابی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد.

در این مراسم حمیدرضا شوشتری، مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم با بیان اینکه جوانان قمی از استعدادهای بالایی درزمینهٔ فناوری برخوردارند، گفت: این رویداد دارای نتایج مثبتی برای همه است و باید دانشجویان به سمت فناور بودن پیش روند.

وی با بیان اینکه دانشجویان در ترم اول دانشگاه رویکرد کسب‌وکاری ندارند، افزود: مرکز رشد علوم انسانی پارک و علم و فناوری از طرح‌ها و ایده‌ها سه سال و نیم حمایت می‌کند و افراد نوآور در دوره رشد مقدماتی طرح کار خود را نوشته و در صورت توجیه‌پذیری اقتصادی افراد به عضویت پارک علم و فناوری درمی‌آیند.

مدیر مرکز رشد واحدهای فناور علوم انسانی پارک علم و فناوری قم با بیان اینکه پارک علم و فناوری از واحدهای فناور حمایت می‌کند، خاطرنشان کرد: استان قم در سطح بالایی درزمینهٔ علوم انسانی قرار دارد و در حوزه‌های مختلف در تحقق اقتصاد دانش‌بنیان ایفای نقش می‌کنند.

در این مراسم ۱۵ تیم برتر از میان ۵۰ تیم شرکت‌کننده به ارائه طرح‌های خود پرداختند و در پایان از تیم‌های برتر تقدیر و به نفرات برگزیده از سوی پارک علم و فناوری استان قم جوایز نفیسی داده شد.