fa-IR
برگزاری نهمین استارت‌آپ‌ دمو با موضوع نوآوری‌های صنعت گاز

برگزاری نهمین استارت‌آپ‌ دمو با موضوع نوآوری‌های صنعت گاز

مرکز فن بازار ملی ایران با همکاری شرکت ملی گاز ایران و با حمایت پارک فناوری پردیس معاونت علمی به‌منظور جذب سرمایه برای شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌‌های فعال در صنعت گاز، و با هدف توسعه زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، نهمین رویداد استارت‌آپ‌ دمو (Start-up Demo) را در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته برگزار می‌کند.

رییس مرکز فن بازار ملی معاونت علمی گفت: نهمین رویداد استارت‌آپ‌ دمو (Start-up Demo)  در حوزه صنعت گاز و صنایع وابسته در اردیبهشت‌ ۱۳۹۷ همزمان با بیست و سومین نمایشگاه نفت، گاز، پالایش، و پتروشیمی در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران با حضور سرمایه‌گذاران و شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌‌های این حوزه برگزار خواهد شد.

او درباره اهداف این رویداد گفت: هدف اصلی این رویداد، مواجهه و مذاکره مستقیم و رودرروی صاحبان ایده و استارت‌آپ‌‌ها با سرمایه‌گذاران است که در ۲ بخش عمومی (شامل ارایه استارت‌آپ‌‌ها) و اختصاصی (جلسات مذاکره سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌‌ها) برگزار می‌شود و استارت‌آپ‌‌ها می‌توانند طی آن به جمع زیادی از سرمایه‌گذاران دسترسی داشته باشند.

سرمایه‌گذاران نیز پس از برگزاری جلسات خصوصی، بررسی استارت‌آپ‌‌ها و میزان پیشرفت ایده، مشتریان جذب شده، حجم بازار، میزان فروش و غیره به ارزیابی آن‌ها پرداخته و برای سرمایه گذاری در آنها اعلام نظر خواهند کرد.

قنبرپور در باره اهمیت برگزاری این رویدادها افزود: یکی از خلاهای زیست‌بوم نوآوری و استارت‌آپی کشور، نبود فرصت‌ها و بسترهای جذب سرمایه است که رویدادهای استارت‌آپ‌ دمو تلاش دارد این زمینه را برای شرکت‌های نوپا و استارت‌آپ‌ ها برای سرمایه پذیری از یک طرف و برای سرمایه گذاران برای بررسی شرکت‌های آماده و دارای ظرفیت سرمایه گذاری از سوی دیگر فراهم کند.

مهلت استارت‌آپ‌‌ها و شرکت‌های نوپا برای ثبت‌نام در این رویداد تا ۳۱ فروردین ماه خواهد بود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام می‌توانند به سایت اینترنتی مرکز فن بازار ملی معاونت علمی به آدرس www.techmart.ir مراجعه و یا با شماره تلفن‌های  ۷۶۲۵۱۲۲۴و  ۷۶۲۵۱۲۳۱  تماس حاصل کنند.