fa-IR
برگزاری رویداد ایده‌پردازی برای نمایشگاهی خلاقانه‌تر
توسط پارک فناوری پردیس معاونت علمی انجام می‌شود

برگزاری رویداد ایده‌پردازی برای نمایشگاهی خلاقانه‌تر

پارک فناوری پردیس معاونت علمی رویداد «نوآوریِ نوآورانه» با هدف نوآورتر کردن یک نمایشگاه نوآوری و تکنولوژی بین‌المللی برگزار می‌کند.

رویداد «نوآوریِ نوآورانه» به منظور ایده‌پردازی برای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ به همراه دوره‌های آموزشی و گواهینامه پایان دوره برگزار می‌شود. ورکشاپ‌های تعاملی گیمیفیکشن، تعاملی ایده کاوی و تعاملی ارایه سریع و موثر همراه خواهد بود.

این رویداد به همراه شرکت‌کنندگان چه به صورت تیمی و چه به صورت فردی، در کنار آموزش‌های هدفمند به ایده پردازی برای یک نمایشگاه خلاقانه می‌پردازد. در نظر دارد مرزهای همیشگی نمایشگاه‌ها را کمی جا به جا کند.

این رقابت در دو محور اصلی هدایت می‌شود؛ طراحی خدمات و طراحی محصول محور. شرکت‌کنندگان می‌توانند ایده‌هایی در زمینه تبلیغات خلاقانه، سرویس و خدمات، طراحی محیطی نمایشگاه و غیره به دست آورند.  ثبت‌نام رویداد «نوآوریِ نوآورانه» عملا رایگان است. چراکه هزینه دریافتی پس از شرکت در تمام رویداد به شرکت‌کنندگان باز گردانده خواهد شد.

این رویداد شامل ۵ روز است. روز اول، سوم، چهارم و پنجم رویداد در پارک فناوری پردیس معاونت علمی که به بهشت فناوری منطقه مشهور است برگزار خواهد شد. روز دوم نیز که نوعی بازدید گروهی است، در تهران برگزار می‌شود.  پس از ارایه ایده‌ها، به ۳ ایده برتر (تیمی یا فردی) جوایز نقدی و غیر نقدی اهدا می‌شود.

رویداد «نوآوریِ نوآورانه» تنها یک مسابقه نیست. این رویداد در کنار رقابتی دوستانه، مهارت‌های زیادی را نیز به شرکت‌کنندگان آموزش می‌دهد. با توجه به دوره‌های آموزشی حین رویداد و همچنین برنامه و امکانات در نظر گرفته شده، تلاش شده است تا این رقابت با تعداد قابل‌قبول و درعین‌حال حفظ کیفیت برگزار شود.

علاقه‌مندان تا ۴ اردیبهشت ۹۷ برای ثبت‌نام در رویداد «نوآوریِ نوآورانه» به‌منظور ایده پردازی برای نمایشگاه اینوتکس ۲۰۱۸ فرصت دارد. این رویداد ۶،۷،۱۲،۱۳ و ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ در پارک فناوری پردیس معاونت علمی برگزار خواهد شد.