fa-IR
حمایت پارک علم‌‌ و‌ فناوری هرمزگان از شرکت‌های دانش‌بنیان

حمایت پارک علم‌‌ و‌ فناوری هرمزگان از شرکت‌های دانش‌بنیان

رییس پارک علم‌ و‌ فناوری هرمزگان از تلاش برای تقویت شرکت‌های دانش‌بنیانی که با استفاده ازظرفیت‌های موجود استان برای تولید فناوری استفاده می‌کنند خبر داد.

علی فتی با‌ اشاره به اینکه شرکت‌های دانش‌بنیان در مسیر سیاست‌های اقتصادی کشور گام برمی‌دارند، افزود: دو اصلی که در فرمایشات مقام معظم رهبری سال‌هاست مورد تاکید است و امسال نیز برمبنای آن شعار سال را انتخاب کردند در توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان نهفته است و دولت نیز برمبنای آن برنامه‌ریزی کرده و گام بر‌می‌دارد.

وی افزود:حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان مسیری است که به اقتصاد مقاومتی می‌انجامد و خرید خدمات و محصولات این شرکت‌ها نیز همان حمایتی است که مقام معظم رهبری در شعار امسال خود از آن به‌عنوان حمایت ازخرید کالای ایرانی یاد کردند.

علی فتی تصریح کرد، ما نیز درپارک علم‌و‌فناوری هرمزگان بنا به وظیفه‌‌ای که داریم باید برای تحقق آن گام برداریم وتلاش خواهیم کرد در کنار ترغیب و کمک به خرید محصولات این شرکت‌ها، به افزایش سطح کیفی آن نیز نگاه کنیم.

رییس پارک‌ علم‌ و‌ فناوری هرمزگان در‌عین حال گفت: رقابت‌پذیری با کالاهای مشابه خارجی و کیفیت بالای محصول قابل‌عرضه از دیگر اصولی است که باید مورد‌توجه قرار گیرد.

وی گفت: هر نقطه‌ای از کشور قابلیت‌هایی دارد که با شکوفا شدن آن، زمینه توسعه و پیشرفت فراهم می‌شود ما نیز تلاش خواهیم کرد در‌نقطه‌ای از کشور که هرمزگان است مسیر را برای شکوفا شدن کشور از‌طریق واحدهای فناور و شرکت‌های دانش‌بنیان هموار کنیم.