افتتاح استارت‌آپ آسانسور و پله‌برقی توسط مرکز علمی کاربردی کوشای تهران

رئیس مرکز علمی کاربردی کوشای تهران گفت: مرکز علمی و کاربردی کوشای تهران با هدف ایده‌پروری و حمایت از ایده‌ها در جهت بومی‌سازی و ایجاد کسب‌وکار استارت‌آپ کشوری آسانسور و صنایع وابسته را افتتاح کرد.
سمانه سجادی رئیس مرکز علمی کاربردی کوشای تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، با اشاره به افتتاح سمینار سالیانه آموزشی، تخصصی و بین‌المللی آسانسور و پله‌برقی گفت: مرکز علمی کاربردی کوشای تهران با هدف ایده‌پروری و حمایت از ایده‌ها در جهت بومی‌سازی و ایجاد کسب‌وکار استارت‌آپ کشوری آسانسور و صنایع وابسته را افتتاح کرد.

وی افزود: این استارت‌آپ به مدت سه روز برگزار خواهد شد و رویکرد آن، تقویت و همراهی با ایده‌های نو، تشویق ایده‌ها و رفع ایرادهای احتمالی در فرایند کسب‌وکار صاحبان ایده‌ها است.

سجادی تصریح کرد: امیدواریم ایده‌های برتر در محیط کسب‌وکار موفق شوند و بتوانند شرکت خود را تأسیس کنند و در جهت اشتغال‌زایی و بومی‌سازی صنعت گام بردارند.

وی خاطرنشان کرد: در پایان این استارت‌آپ، ۳ تیم برتر جوایزی را دریافت خواهند کرد. از طرفی هم یک وام پنجاه میلیون تومانی به تیم‌های برتر پرداخت می‌شود تا جهت ایجاد کسب‌وکار به آن‌ها کمک شود.

وی ادامه داد: ‌۲۰ طرح در این دوره شرکت کردند که بعد از ارائه ایده‌ها توسط صاحبان ایده و بررسی هیئت‌داوران ایده‌ها به مرحله اجرا وارد می‌شوند.

سجادی گفت: صنعت آسانسور از صنایعی است که در کشور ما جای کار بسیاری دارد و دانشگاه جامع علمی کاربردی برای اولین بار در این حوزه وارد شد و ایده‌هایی هم که در این حوزه ارائه شده ایده‌های بسیار نابی هستند.